Ücretsiz bot trade yarışması: Ödül havuzu 40 bin dolara ulaştı

Bitsgap sponsorluğunda

Bitsgap kripto para işlem ve otomasyon platformu kısa süre önce yüksek seviye performans kapasitesi olan, aynı zamanda her fiyat hareketinden yararlanmasını bilen yeni ve güçlü işlem botunu tanıttı. Yarışmanın şu anki ödül havuzu ise 40 bin USDT’ye ulaşmış durumda…

Bitsgap tarafından düzenlenen Scalper işlem botu yarışması, kripto para yatırımcıları için yeni bir gelir elde etme kapısı yaratıyor. Algoritmik yüksek seviye işlemleri sayesinde, yüksek oranlı işlemler gerçekleştirilebiliyor. Daha da önemlisi Scalper botu, volatil hareket dönemlerinde büyük önemi olan tüm fiyat hareketlerinden yararlanma becerisine de sahip…

Scalper, değişen piyasa koşullarına ayak uydurmak için GRID teknolojisini kullanır. Bot, kullanıcıların kâr potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak için, önceden verilen emirleri birbirlerinden en az mesafede ayrı olacak şekilde kullanabilir. Grid teknolojisi odaklı bu yaklaşım hem yukarı hem aşağı giden fiyatları takip eder ve fiyat düştüğünde yaşanan kayıpları telafi eder. Düşük riskli olan ticaret otomasyonu ise Kucoin borsasındaki tüm Bitsgap kullanıcıları için ücretsiz olarak mevcuttur.

Bitsgap Scalper’ın kullanımı ücretsizdir. Ayrıca 15 Aralık’taki promosyonun sonuna kadar KuCoin’de beş adede kadar aktif bot elde edebilirler.

Toplam getiride en yüksek yüzdeye sahip olan 250 kazanan, yarışmaya katılan her kullanıcı ile 10 USDT daha büyüyen ödül havuzunu paylaşacak. Ödül şu anda 40 bin dolar seviyesinde… Trade yarışması için daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilisiniz.

Bitsgap Scalper trade botu kampanyasına katılmak çok basit ve birkaç dakika içinde yapılabilir. Scalper botunun volatil piyasalarda neler yapabileceğini bu şekilde çok daha iyi görebilirsiniz. Bu risk olmayan fırsat ile herkes eşit şekilde para kazanma şansı yakalayacak ve sizi şu anda binlerce dolarlık ödül bekliyor.

Bitsgap hakkında

Bitsgap, platform toplayıcı sistemini tanıtmasıyla 2017’de kripto para işlem dünyasında adeta devrim yarattı. Platform, 20’den fazla büyük kripto para borsasından veri alır ve hem acemi hem de tecrübeli trader’lar arasında oldukça popüler.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl