Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Analist Mike McGlone’dan Bitcoin yorumu: Yükselişin tüm işaretleri var

Son olarak Haziran ayı raporunda "Bitcoin’in 100 bin dolara çıkma olasılığı 20 bine düşmesinden daha fazla..." yazan Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, şu anki trendin de yukarıya doğru olduğunu belirtti. McGlone, "Bitcoin güçlü ilerleme için tüm özelliklere sahip" dedi.

Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, Haziran ayındaki raporuna benzer bir yorum daha yaptı. Ünlü analist kişisel Twitter hesabından yaptığı yorumda, Bitcoin’in şu ana yukarı gidişat için gereken işaretleri gösterdiğini belirtti:

“Bitcoin’in bir sonraki durağı 20 bin dolar mı, 100 bin dolar mı? Trend yukarı gidiyor. Bu sene, Bitcoin’in yukarı gidişatı için tüm özellikleri gösteriyor. Boğa sezonunda bir düşüş yaşadık ve dibi 30 bin dolarda gördük. 2020 yılında arz azaldı, talep ve benimsenme ise artıyor”

Düşüşlerde yukarı gidişat beklediğini söylemişti

McGlone 12 Haziran tarihinde de Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareket ihtimalinin olduğunu belirtmiş ve arzın azalmasıyla beraber, geçmiş hareketlerin de tekrarlanması durumunda Bitcoin’in yukarı gitme olasılığını fazla gördüğünü belirtmişti.

Başarılı analist 9 Haziran tarihinde sert düşüş yaşayan en büyük kripto parayla ilgili olarak da, “Bu noktadan itibaren 40 bin dolar, 20 bin dolardan daha olası görülüyor” yorumunu yapmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl