Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Valencia da Socios’a katıldı: VCF token’ı formalarda yer alacak

İspanyol futbol kulübü Valencia, Chiliz ile yeni bir ortaklık anlaşmasına vardı. Anlaşma kapsamında Valencia için VCF adında bir taraftar token’ı çıkarılacak. Token ayrıca, 2021-22 sezonunun başlangıcından itibaren tüm maçlarda kulüp formasının önünde yer alacak. Böylece Valencia, dünyada kendi taraftar token’larını formasının ön tarafında tanıtan ilk takım olacak.

Bilindiği üzere Socios ekosisteminde taraftar token’ları sahiplerine kulüp oylamalarında yer alma hakkı, VIP ödüller, özel promosyonlar, AR destekli içerikler, sohbet forumları, oyunlar ve Socios.com mobil uygulamasındaki yarışmalara erişim gibi avantajlar sağlıyor. Socios platformu, her taraftara sevdikleri kulüpleriyle daha yakın bir bağlantı kurma fırsatı veriyor.

“Harika bir ilişkinin sadece başlangıcı”

Anlaşmayla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Valencia Başkanı Anil Murthy, şöyle konuştu:

“Taraftarların her zaman futbolun kalbinde olacağına ve bu geleneği canlı tutmak için yenilik ve teknolojinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, 21/22 sezonu için Chiliz’i Resmi Fan Token Partneri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte, taraftar etkileşiminde teknoloji ve inovasyon yoluyla devrim yaratacak olan Socios.com platformu aracılığıyla yeni nesil taraftar etkileşimine geçiyoruz. Kulübümüzün önceliği inovasyonu sürdürmek ve yeni trendleri takip ederek değişen dünyada taraftarlarımızla etkileşim içinde olmayı sürdürebilmek. Bu doğrultuda Chiliz ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan dolayı mutluyuz. Bu hem taraftarlarımız, hem de her iki kuruluş için harika bir ilişkinin sadece başlangıcı.”

“Taraftar token’larına ve Socios.com’a inanılmaz bir görünürlük kazandıracak”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus’un açıklamaları ise şu şekildeydi:

“Valencia, formasının ön tarafından gururla sergilenen VCF taraftar token’ı ile sahaya çıktığında, hızlı gelişim sürecinde yaşamış olacağımız en görünür dönüm noktası gerçekleşecek. Bu taraftar token’ları ve Socios.com platformunun küresel spor endüstrisinde sahip olduğu büyüyen etkinin doğrulandığını gösterecek.”

“Dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan bu iş ortaklığı, büyük bir İspanyol kulübüyle dördüncü ve genel olarak 38. ortaklığımız oluyor ve bu taraftar token’larına ve Socios.com platformuna inanılmaz bir görünürlük kazandıracak. Pasif taraftarları aktif taraftarlara dönüştürme ve spor için daha parlak bir gelecek yaratma misyonumuzu hızlandıracak bu gelişme ile küresel taraftar katılımı potansiyelini ortaya çıkarış sürecimiz hızlanacak ve hem kulüpler hem taraftarların ödüllendirileceğini bir sistemin tadını çıkaracağız.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl