Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Valkyrie’den 8 kripto paraya yatırım yapan yeni fon

Milyar dolarlık varlıkları yöneten Valkyrie, şu an için 8 kripto paraya yatırım yapan yeni bir yatırım ürününü kullanıma sundu.

Yönetimi altında 1 milyar doların üzerinde varlık bulunan kripto para odaklı yatırım şirketi Valkyrie Digital Assets, bugün yedinci yatırım ürünü Valkyrie Multi-Coin Trust fonunu devreye aldı.

VMCT kısa adı ile başlatılan fon, hem birinci hem de ikinci katman blok zinciri projelerine yatırım yapacak. Ayrıca şirket, elde edilen staking getirisini de yatırımcılarına verecek.

Valkyrie Investments’ın baş yatırım sorumlusu olan Steven McClurg, “Piyasaya sürdüğümüz bu ürün, geniş bir protokoller evrenine yatırım yapması ve aynı zamanda yatırımcılarına staking getirisi sağlaması bakımından benzersizdir. Aile ofisleri, akredite yatırımcılar ve diğer piyasa katılımcılarından aldığımız talep üzerine böyle bir fon oluşturmaya ihtiyaç duyduk.” dedi.

Söz konusu fon, şu anda aşağıdaki token ve protokollere yatırım yapıyor:

Avalanche (AVAX), Binance (BNB), Cosmos (ATOM), Gemini USD (GUSD), Helium (HNT), Terra (LUNA), Polygon (MATIC) ve Zilliqa (ZIL).

Valkyrie, şu anda Bitcoin, Algorand, Polkadot, Dash, TRON ve Zilliqa için ayrı ayrı yatırım ürünleri sunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl