Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Vanuatu, vatandaşlık ücretlerini Bitcoin’le de kabul etmeye karar verdi

Güney Pasifik’te yer alan bir ada ülkesi olan Vanuatu‘nun vatandaşı olmak ister misiniz? Bitcoin yatırımcıları için bu tatil cennetinin resmi kimliğine sahip olmak artık daha kolay. Ülke, 200.000$ olan vatandaşlık ücretini artık Bitcoin’le de kabul etmeye karar verdi. Bu, günümüzün Bitcoin değerine göre yaklaşık 42 Bitcoin ediyor.   113 ülkeye vizesiz seyahat Bir Commonwealth üyesi olan Vanuatu vatandaşlarının; İngiltere, Rusya ve Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere 113 ülkeye vizesiz sehayat imkanı bulunuyor. Vergiler oldukça düşük Ayrıca ülkede vergiler...

Güney Pasifik’te yer alan bir ada ülkesi olan Vanuatu‘nun vatandaşı olmak ister misiniz? Bitcoin yatırımcıları için bu tatil cennetinin resmi kimliğine sahip olmak artık daha kolay. Ülke, 200.000$ olan vatandaşlık ücretini artık Bitcoin’le de kabul etmeye karar verdi. Bu, günümüzün Bitcoin değerine göre yaklaşık 42 Bitcoin ediyor.

 

113 ülkeye vizesiz seyahat

Bir Commonwealth üyesi olan Vanuatu vatandaşlarının; İngiltere, Rusya ve Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere 113 ülkeye vizesiz sehayat imkanı bulunuyor.

Vergiler oldukça düşük

Ayrıca ülkede vergiler oldukça düşük seviyede ve sermaye kazançları için gelir vergisi ödenmiyor. Ülkenin vatandaşı olmak için orada yaşamanız ya da ziyaret etmeniz de gerekmiyor.

Vanuatu’nun en yakın komşuları ise Avustralya, Yeni Zelanda ve Papua Yeni Gine…

42 Bitcoin’iniz olsa Vanuatu’nun vatandaşı olmak ister miydiniz? Aşağıda bulunan yorum bölümünden paylaşın.

 

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl