VeChain’den binlerce şirkete kapı açılacak dev anlaşma

VeChain Vakfı, denetim ve danışmanlık sektörünün en büyük oyuncularından biri olarak gösterilen Grant Thornton Cyprus ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

vechain

Halihazırda dünyanın en büyük dört muhasebe firmasından biri olarak gösterilen PricewaterhouseCoopers (PwC) ve en önemli küresel yatırım ve sertifika şirketlerinden biri olan DNV GL ile bir anlaşması bulunan VeChain, şimdi de yanına çok önemli bir stratejik danışmanlık firmasını aldı ve VeChain benimsenmesine büyük katkı sağladı.

Bilindiği üzere Grant Thornton Cyprus, dünyanın en büyük bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmalarından bir tanesi. Şirket dünya çapında denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan bağımsız muhasebe ve danışmanlık şirketlerinden oluşan yedinci en büyük profesyonel hizmetler ağı…

Grant Thornton Cyprus, kamu şirketleri ve çok uluslu şirketlerden devlet kurumlarına ve geniş bir endüstri yelpazesindeki özel şirketlere kadar hizmet verdiği için, anlaşmanın resmi açıklamasında da belirtildiği gibi şirket VeChain’in çeşitli endüstriler için sunduğu blockchain çözümlerinden yararlanmak istiyor.

Potansiyel müşteriler, gıda, ilaç, lojistik ve otomotiv dahil olmak üzere ilgili sektörlerinde ağırsıklet konumda olan şirketler… VeChain, Grant Thornton’un Eylül 2018’de kurduğu blockchain departmanıyla birlikte çalışacak.

Anlaşma sayesinde çok önemli şirketler VeChain’i benimseyecek

Dünkü basın açıklamasında anlaşmayla ilgili olarak VeChain, vakfın zaten dünyaca ünlü ve büyük birçok şirketle anlaşma yaptığını ve şirket için gelişimin güçlenmesi için Blockchain-as-a-Service (BaaS) platformu ve VeChain ToolChain’in temel alındığını belirtmişti.

Anlaşma VeChain’in iş dünyasındaki geniş tecrübesi bağlamında firmalara çok büyük katkı sunacak.

“Dijitalizasyonun önemini gördük”

VeChain’in kurucu ortağı ve CEO’su Sunny Lu anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi:

“Pandemi küresel ekonomik sistemin yeniden planlanmasını sağladı. Salgın sonrasında dünya çapında dijitalizasyonun ne kadar gerekli olduğunu ve hızla buraya geçmemiz gerektiğini gördük. Ortağımız Grant Thornton Blockchain Cyprus ile çalışacağımız için çok heyecanlıyız ve yeni iş çözümleri üretmek için kararlıyız.”

Grant Thornton Cyprus’ın Dağıtık Cüzdan Teknolojisi direktörü Alexis Nicolaou da VeChain ToolChain’i övdü ve şunları söyledi:

“Blockchain teknolojisinin dünyada hgeldiği nokta ortada. Grant Thornton Cyprus olarak iş dünyasının önemli şirketlerine yatırım yapıyoruz ve hem dünya çapında hem de yerel şirketlerin müşteri odaklı ihtiyaçlarını bu şekilde daha iyi anlıyoruz. VeChain ToolChain ™️ ‘in sunduğu kapsamlı uygulama yelpazesi, bu ihtiyaçları en etkili ve verimli şekilde karşılamamıza yardımcı olacaktır.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl