Bithumb’da listeleneceği haberi üzerine VeChain fiyatında büyük sıçrama

VeChain, Bithumb'da listelenecceği haberinin ardından CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde büyük bir ivme kazandı.

VeChain, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde büyük bir ivme kazandı. Gün içinde yüzde 30 değer kazanarak 2.96$ seviyesini gören VeChain, şu sıralar ise yüzde 21’lik bir artışla 2.75$ değerinde.

VeChain (VEN) ayrıca, 1.4 milyar doları aşan piyasa hacmiyle dünyanın en büyük 16. kripto parası konumunda.

VeChain ticaretinin büyük bir kısmı yüzde 41’le Binance ve yüzde 34’le Lbank borsalarında yapılıyor.

Bithumb haberi fiyatı ateşledi

Bithumb tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, VeChain Bithumb üzerinde listelenecek. Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Bithumb’da şu an Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Monero, EOS, DASH, Ethereum Classic, Qtum, ICON, Bitcoin Gold ve Zcash olmak üzere 13 farklı kripto para işlem görüyor. VeChain de 14. olacak.

VeChain’in Bithumb’da listeleneceği haberi üzerine fiyatta büyük bir sıçrama yaşandı. VeChain (VEN) haberin yayına girdiği sıralarda en büyük 100 kripto para arasında yüzde 21’in üzerinde artış yaşamasıyla Storj’un ardından en çok değer kazanan ikinci kripto para.

Bu arada geçtiğimiz günlerde ünlü milyarder yatırımcı Tim Draper’in VeChain’e yatırım yaptığı bildirilmişti. Bunu yanı sıra VeChain’in BMW ile de ortaklığı bulunuyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl