Verge ekibinden ‘büyük ortak’ için ipucu

Verge ekibi, bugün özellikle Verge meraklıları tarafından merakla beklenen 'gizemli' ortağını resmi olarak açıklayacak. Verge ekibinden Stan Faas, bugünkü Medium yazısında beklenen açıklama öncesinde bir ipucu verdi.

Verge ekibi, bugün özellikle Verge meraklıları tarafından merakla beklenen ‘gizemli’ ortağını resmi olarak açıklayacak.

Verge ekibinden Stan Faas, bugünkü Medium yazısında beklenen açıklama öncesinde bir ipucu verdi.

Faas, söz konusu ortağın, yüzlerce işletmenin ödeme trafiğini onlar üzerinden yönlendirdiği internetteki en büyük ödeme işlemcilerinden birine sahip bir şirket olduğunu söyledi.

Faas ayrıca, ortağın yıl boyu sürekli bir pazarlama çalışmasıyla küresel bir pazarlama kampanyası hazırlayarak Verge’yi destekleyeceğini belirtti.

Verge topluluğunda bu ortağın kim olduğu üzerine yapılan tartışmalarda bir şirketin ismi öne çıkıyor: Adyen. Adyen Hollanda merkezli ödeme sistemleri sağlaycısı büyük bir şirket. Halihazırda Booking, Netflix, Uber, Facebook, Airbnb ve Spotify gibi şirketlere hizmet veriyor. Faas’ın açıklamasındaki ‘yüzlerce’ vurgusu dikkate alınırsa bu ortak büyük olasılıkla Adyen değil. Çünkü Adyen’in şu anda birlikte çalıştığı 4500’ün üzerinde işletmesi var.

Adyen’in yanı sıra Stripe ve Epoch şirketleri de konuşuluyor. Gerçek ortaya çıkana kadar şimdilik her şey spekülasyondan ibaret.

Ortağın kim olduğu akşam saatlerine doğru netlik kazanacak.

Verge (XVG), şu sıralar yüzde 25’in üzerinde artışla 0.104$’dan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl