Verge, yaklaşık yüzde 50 değer kazanarak liderliği göğüslüyor

Bitcoin'in son 24 saatte yüzde 5'in üzerinde yükseliş kaydetmesinin ardından piyasaların nispeten rahatlamasıyla altcoin'lerde sert artışlar görüldü. Verge de bunlardan biriydi.

Bitcoin’in son 24 saatte yüzde 5’in üzerinde yükseliş kaydetmesinin ardından piyasaların nispeten rahatlamasıyla altcoin’lerde sert artışlar görüldü.

Altcoin’lerin yükselişine liderlik eden kripto para ise açık ara Verge oldu. Verge, haberin yayına girdiği dakikalarda son 24 saatte yüzde 45’ten fazla değer kazanmasıyla en büyük 100 kripto para içinde en fazla yükselen konumunda. Toplam piyasa değeri ile de en büyük ilk 20 kripto para arasına giren Verge, 24 saatlik hacimde ise yaklaşık 1 milyar dolara ulaşarak 9. sırada yer alıyor.

Bilindiği üzere Verge, geçtiğimiz günlerde büyük bir ortaklık duyurabilmek için kullanıcılarından yardım istemişti. Gizlilik odaklı kripto paranın geliştiricileri bu yardım kapsamında toplam değeri 3 milyon doları aşan 75 milyon XVG talep etmişlerdi. Geliştiriciler, bağışın belirlenen hedefe ulaşması durumunda ortaklığı duyuracaklarını açıklamışlardı. 75 milyon hedefine başarıyla ulaşılırken herkes Verge ekibinden gelecek açıklamayı beklemeye koyuldu.

Gün içinde bir açıklama yapan Verge geliştiricilerinden Justin Vendetta, ortaklığın 16 Nisan’da duyurulacağını bildirmişti. Bunun yalnızca Verge ekibi tarafından yapılan bir spekülasyon olup olmadığını zaman gösterecek.

16 Nisan’a kadar giden süreçte Verge fiyatında bunun gibi dalgalanmalar olması bekleniyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl