Verge, ortaklık kurabilmek için kullanıcılarından 3 milyon dolar istedi

Gizlilik odaklı dijital para Verge, kullanıcılarından bir ortaklık oluşturabilmek için yaklaşık 3 milyon dolar değerinde 75 milyon XVG bağışı istedi.

Bu herhalde yalnızca kripto para ve Blockchain dünyasında gerçekleşebilir. Gizlilik odaklı dijital para Verge, kullanıcılarından bir ortaklık oluşturabilmek için yaklaşık 3 milyon dolar değerinde 75 milyon XVG bağışı istedi.

Kullanıcılarınızın bir ortaklık ortaya çıkarmak için size ödeme yapmasını istemek şüphesiz ki çok cesur bir hareket.

Verge’nin konuyla ilgili duyurusunda, en büyük kripto para iş birliğini kurma çabalarını duyurmaktan heyecan duyduklarını belirtildi ve “Bu kitle fonlaması çabalarını hızlandırmamız ve hedefimize ulaşmamız için bize yardımcı olun.” denildi. Açıklamanın devamında ise, “Fon hedefimize ulaşabilirsek 26 Mart 2018 Pazartesi günü şirketin adını yayınlayacağız.” ifadeleri kullanıldı.

TNW’ye açıklamalarda bulunan Verge’den bir yetkili, “Bu ortaklık bizim için büyük bir fırsat. Bu şirket ile ortaklığa varabilirsek işlem hacmi ve ödeme işlemlerinin istikrarı değerimizi katlayacak.” şeklinde konuştu.

Doğal olarak kripto meraklıları, Verge’nin bu hamlesine kuşkuyla baktılar.

Haberin yayına girdiği anda kullanıcılar, ilan edilen bağış cüzdanına toplam değeri 650 bin doları aşan 17 milyon XVG gönderdiler. Bağış miktarı şuradaki adres üzerinden izlenebilir.

Verge’nin belirlenen 3 milyon dolarlık hedefe ulaşıp ulaşamayacağı ve ismi verilmeyen potansiyel ortağın hangi şirket olduğu merakla bekleniyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl