Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum’un mucidi Vitalik Buterin, Putin ile görüştü

Ethereum’u mucidi Vitalik Buterin’in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile kısa bir görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Putin’in basın sözcüsü, ülkenin en büyük şirketlerinin CEO’ları ile yapılan görüşmenin ardından Rusya’da blockchain teknolojilerinin olası kullanımından bahseden Ethereum’un kurucusu Buterin ile de bir görüşme yaptığını açıkladı. Putin ve Vitalik Buterin görüşmesinin içeriği hakkında net bilgi verilmedi Basın sözcüsü, Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in muhtemel Buterin’in muhtemel Rus ortaklarla ticari ilişkiler kurma fikrini desteklediğini belirtti. Görüşmenin içeriği hakkında net bir bilgi verilmedi. Buterin’in Putin’in...

Ethereum’u mucidi Vitalik Buterin’in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile kısa bir görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Putin’in basın sözcüsü, ülkenin en büyük şirketlerinin CEO’ları ile yapılan görüşmenin ardından Rusya’da blockchain teknolojilerinin olası kullanımından bahseden Ethereum’un kurucusu Buterin ile de bir görüşme yaptığını açıkladı.

Putin ve Vitalik Buterin görüşmesinin içeriği hakkında net bilgi verilmedi

Basın sözcüsü, Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in muhtemel Buterin’in muhtemel Rus ortaklarla ticari ilişkiler kurma fikrini desteklediğini belirtti.

Görüşmenin içeriği hakkında net bir bilgi verilmedi. Buterin’in Putin’in yanı sıra ABD, Britanya, Kanada, İsviçre, Singapur, Çin ve Tayvanlı hükümet yetkilileriyle de bir araya geldiği biliniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl