Voxies (VOXEL): Binance’in yeni Launchpad projesi hakkında her şey

Binance Launchpad, listelenmemiş projeleri ön satıştan alma imkanı tanıyan bir etkinliktir. Borsanın yeni Launchpad projesi Voxies (VOXEL) projesinin ön satışından yararlanmak için 7 Aralık ilâ 14 Aralık arasında cüzdanlarda bulunan BNB miktarının günlük ortalaması hesaplanacak ve ona göre dağıtım yapılacak. Binance’in yeni 25. Launchpad projesi olan Voxies’e (VOXEL) ait bütün bilgiler içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Voxies (VOXEL) nedir?

Voxies (VOXEL), blockchain üzerinde oynanan ücretsiz, 3D sıra tabanlı bir taktik RPG oyunudur. Voxies’in ana oynanışı, geleneksel bir RPG ve taktik oyununa benzerdir ancak blok zinciri teknolojisi ile desteklenmektedir ve sahiplik, oyunun temel kavramlarının merkezinde yer alır. Takım tabanlı bir taktik oyun olarak, oyuncular oyundaki birden fazla karakteri kontrol edebilir ve her karakter, doğrudan NFT’lere ait olan veya oyun tarafından oynaması ücretsiz oyuncular için sağlanan Voxies ile temsil edilebilir.

Oyuncular, oyunu oynamak için kripto para birimleri ile herhangi bir deneyime ihtiyaç duymazlar ve oyun içi aktiviteleri aracılığıyla Voxel token’larını kazanmak için Voxie NFT’lerine sahip olmaları gerekmez. Oyuncular oyuna başlamak için herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadığından Voxies, daha fazla oyuncu benimsemesine sahip olabilecek. Voxies’in oyun içi mekaniği (pazar yeri, ekipman işçiliği ve PvP savaşları), VOXEL token’ları için birincil talep itici güç olacak.

VOXEL, Voxies projesinin doğal token’ıdır ve Voxie Tactics oyununda para birimi olarak işlev görürken ve oyunda kullanılacak yeni silahlar, zırhlar veya öğeler satın almak gibi tüm oyun içi işlevler için de kullanılacak. VOXEL token’ları, oyunu oynayarak ve belirli görevleri yaparak da kazanılabilir – örneğin, her savaştan sonra, savaşın başarısına bağlı olarak VOXEL token’ları ile ödüllendirileceksiniz. Keşif modu ayrıca VOXEL token’ını “bulma” ve toplama yollarını sunacak, dünyadaki NPC’lere yardım edecek ve onlar için görevleri tamamlamak, potansiyel olarak ödül ve VOXEL token’ları kazanmanın başka bir yoludur.

Voxies (VOXEL) projesinde neler olacak?

  • Oyun içi pazar yeri: Oyuncular, pazar yerinde oyun içi öğelerini (örn. Karakterler, Ekipman, NFT öğeleri) takas edebilirler.
  • Rekabetçi karşılaşmalar: Kullanıcılar, VOXEL ödülleri kazanmak için 2 tür Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) maçına katılabilecekler. Biri oyuncuların sahip olduğu karakterlere dayalı olacak, diğeri ise her iki oyuncu için aynı karakter setine dayalı olacaktır.
  • Üretkenlik: Oyuncular, öğelerini geliştirmek için oyunların farklı öğelerini birleştirebilecek ve birleştirebilecek, bu da öğelerinin etkinliğini ve nadirliğini artıracak.
  • Voxies NFT’leri: 9999 Voxie NFT’leri bir bağlanma eğrisinde satıldı. Orijinal genesis 10k Voxies, Stones adlı oyun içi bir öğeyle yeni nesil karakterleri üretebilecek.

Voxies (VOXEL) dağıtımı nasıl olacak?

Voxies projesi, 6 milyon dolarlık bir hard cap’e sahiptir. Binance Launchpad ön satışında Toplam arzı 300 milyon adet olan VOXEL Token’ınden 30 milyon adet dağıtılacak. VOXEL Token ücreti 0.2 dolar. VOXEL token’a sahip olmak için Binance üyeliğinizin yanı sıra cüzdanınızda BNB olması gerekmektedir. Sadece BNB bakiyesine sahip kullanıcılara dağıtım yapılacak. Listeleme sırasında dolaşımdaki arz 50 milyon 200 bin adet VOXEL olacaktır.

  • Toplam token adedi: 300 milyon
  • Toplamda kullanıcılara yatırılacak token adedi: 30 milyon
  • VOXEL token ücreti: 0.2 dolar
  • Desteklenen Ürün: Binance Coin (BNB)
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl