VPAD nedir? VLaunch ve VPAD hakkında merak edilenler

VLaunch, son günlerin gözde projelerinden biri. Dünyanın dört bir yanındaki insanların yeni ve heyecan verici projelere yatırım yapmasına imkan veren çok zincirli bir Launchpad olan VLaunch, VPAD adında da bir token’a sahip. Bir ERC-20 token’ı olan VPAD’in toplam arzı 1 milyar olarak belirlendi.

VLaunch sayesinde bireysel yatırımcılar, kripto para projelerinin erken aşama fonlama turlarına küçük miktarlarla katılabiliyorlar.

Platform, şu an için Metamask cüzdanının hem web hem de mobil sürümünü destekliyor. Diğer cüzdan entegrasyonlarının da önümüzdeki dönemde geleceği belirtiliyor.

VPAD ile VLaunch projelerine katılım imkanı

VLaunch üzerindeki projelere katılabilmek için kullanıcıların VPAD token’larını stake etmeleri gerekiyor. VPAD token’larını stake edenler, VLaunch üzerindeki projelere katılma şansı elde ediyor. Ek olarak staking ödüllerine de hak kazanılıyor.

14 milyon VPAD stake edildi

VLaunch’ın sağladığı son verilere göre, 26 Aralık 2021 tarihi itibari ile yaklaşık 14 milyon VPAD token stake edilmiş durumda. Mevcut fiyatla bu miktar, 18 milyon doların üzerinde. VPAD stake eden kişi sayısı ise 9 binden fazla.

Phemex sponsorluğunda

VPAD nasıl alınır?

VLaunch’ın token’ı VPAD’i merkezi veya merkeziyetsiz borsalardan satın alabilirsiniz. VPAD, Ethereum blok zincirini destekleyen cüzdanlarda ya da satın aldığınız platformda saklanabilir.

Milyar dolarlık işlem hacimlerine ulaşan Phemex de VPAD’i listeliyor. Basit arayüz ve güvenli altyapısıyla Phemex’te VPAD’i USDT’ye karşı alıp satabilirsiniz. Üstelik, bugünlerde Phemex’te yeni yıla özel çok sayıda kampanya var. 2. yıl dönümü kutlamalarını uzatan borsa, toplamda 200 bin dolarlık ödül sunuyor. Bunun yanı sıra, 2 BTC’lik fonla hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz bir başka kampanyadan da yararlanabilirsiniz.

VPAD işlemleri için Phemex’e şimdi kaydolun.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl