Waltonchain (WTC), tek bir duyuruyla iki günde %77 yükseldi

4 Temmuz'da ekibinin token'larının kilitli kalma süresini 6 ay daha uzatma kararı aldığı Waltonchain (WTC), iki günde yaklaşık %77 değer kazandı.

4 Temmuz’da yapılan duyuruyla birlikte büyük bir yükseliş trendi yakalayan Waltonchain (WTC), TSİ 15.25 itibariyle ilk 100’deki kripto paralar arasında günün kazananı olarak görünüyor.

WTC ekibinin 4 Temmuz’da token’larının kilitli kalma süresini 6 ay daha uzattıklarını açıklamasıyla artışa geçen kripto para, 1.80 dolardan bir miktar gerilemeden önce 3.18 dolara yaklaşık yüzde 77 oranında yükseldi.

WTC’nin destekçilerinden büyük övgü alan duyurusu şöyleydi:

“WTC ekibi olarak token’larımızın daha önceki kilitli kalma süresi, 18 Temmuz 2019 saat 00.00’ye kadardı. Ancak, projeye olan güvenin bir göstergesi olarak kripto para ve Blockchain alanında ender görülen bir hamle ile bu sürenin 6 ay daha uzatılarak Ocak 2020’ye ertelenmesini kararlaştırdık. Dahası, token’ları serbest bırakmaya başlayacağımız zaman, aylık serbest bırakılacak token miktarı toplam kilitli token’ların %10’unu geçemeyecek. Belirlenen son tarih yaklaştığında yeni bir değerlendirme daha yapacağız, belki bu süre tekrar uzatılabilir.”

2019’un başından bu yana %175 değer kazanan WTC, 2019’un en iyi performans sergileyen kripto paralarından biri.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl