Ünlü kripto analisti Willy Woo’dan boğa yorumu: Bunlar daha ısınma turları

Özellikle 2021 yılındaki boğa sezonunda yaptığı tahminlerle çok konuşulan kripto para analisti Willy Woo, boğa sezonunun hala erken aşamalarında olduğumuzu ve 2025 yılı sonuna doğru fiyatın "en az" 125 bin dolar olacağını tahmin ettiğini belirtti.

X hesabından yaptığı kripto para analizleriyle bilinen Willy Woo, yine çok konuşulacak yorumlarda bulundu. 1 milyon takipçili hesabından şu an hala boğa sezonunun başında olduğumuzu belirten Woo fiyat tahmini de yaptı.

“Geleneksel finans şoke olacak”

BlackRock ve Fidelity şirketlerinin, müşterilerini, fonlarının %3’lük miktarını Bitcoin’e yatırmları konusunda ikna etmeleri durumunda bile büyük yükselişler beklediğini belirten Woo, şunları söyledi:

“Siz boğa sezonunda olduğumuzu mu düşünüyorsunuz? Bunlar daha ısınma turları… Bitcoin belli seviyeleri aştıktan sonra geleneksel finans çevreleri şoke olacak. 2025 yılı sonuna bile gelmeden en az 125 bin dolarlık fiyata ulaşacağımızı düşünüyorum. Burada en büyük pay BlackRock ve Fidelity’den gelebilir. Müşterilerini, fonlarının yüzde 3’ünü Bitcoin’e yatırma konusunda ikna edebilirlerse fiyat buraları da rahatça aşacaktır”

Fidelity işareti vermişti

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce, Fidelity’nin Kanada’daki iştiraki, şu anda yönetim altında 200 milyon dolar net varlığa sahip olan “Fidelity Hepsi bir arada ETF”inde kripto paralara %1 ilâ 3 oranında bir yer ayırdığını açıklamıştı.

Bitcoin, ETF’lerin kabul edildiği 11 Ocak gününden sonra 49 bin doalra yükselip, hemen ardından 38.500 dolara inmişti. Ancak o bölgeden çok ciddi bir ralli başlatan en büyük kripto para durdurak bilmeden dünkü 68.500 dolar seviyesine gelmişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl