WING neden yükseliyor? İki günde %800 arttı

DeFi platformu Wing Finance, hafta sonuna doğru başlayan sert fiyat hareketi ile dikkatleri üzerine çekti. 28 Temmuz Perşembe günü 6 dolar seviyelerinden işlem gören Wing Finance’in token’ı WING, dün itibari ile 58 dolara kadar çıktı. Sadece birkaç günlük zaman diliminde WING, yüzde 866 oranında yükseldi. WING, 58 dolarlık seviyeyi, Mayıs 2021’den bu yana ilk kez görüyor.

Ontology, Ethereum, OKX Chain, BNB Chain gibi ağları destekleyen Wing Finance, bu ayın başlarında NFT alanına adım atmış, NFT kredi havuzu pazarına ilk giren projelerden olmuştu. Bu yolla Wing Finance, kullanıcıların NFT’leri üzerinden getiri elde etmelerini ve ayrıca kredi almalarını sağlamaya başladı. Projenin NFT havuzundaki varlıkların toplam değeri 2.7 milyon dolara ulaştı. Wing Finance’in genelinde ise yatırılan toplam miktar 90 milyon dolar oldu.

Son günlerdeki fiyat artışının arkasında ise önemli bir haber akışı olmadığı görülüyor. Bu da yaşanan yükselişin “pump-dump” olarak tabir edilen suni bir yükseliş olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

WING, TSİ 15.10 itibari ile 32 dolardan alıcı buluyor. Halen, önceki günkü seviyenin yüzde 600 üzerinde olan WING, 58 dolardan bu yana ise yüzde 45 düşüş yaşadı.

WING’in piyasa değeri 85 milyon dolar. Token’ın 24 saatlik işlem hacmi, yaklaşık 400 milyon dolar.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl