Winklevoss yükselişi değerlendirdi: Büyük Bitcoin akümülasyonu başladı

Gemini borsasının sahibi olmasının yanı sıra, ikizi Tyler ile erken dönem Bitcoin yatırımcısı olan Cameron Winklevoss dünkü yükselişleri değerlendirdi. Ünlü yönetici, yapılan ETF başvurularıyla birlikte artık Bitcoin'de büyük alım fırsatının kaçmaya başladığını söyledi.

2014’te kurulan Gemini borsasının sahiplerinden olan ve son dönemde Digital Currency Group ile yaşadığı sorunlarla ön plâna çıkan Cameron Winklevoss, Bitcoin’deki yükselişi değerlendirdi.

“Önümüzdeki 10 yılın en iyi yatırımı…”

Kişisel Twitter hesabından bir tweet atan Winklevoss yaşananları “büyük Bitcoin akümülasyonu” olarak değerlendirdi ve şunları söyledi:

“Büyük Bitcoin akümülasyonu başladı. Üst üste gelen ETF başvurularını takip eden herkes, Bitcoin IPO’su öncesi yaşanan bu alım fırsatlarının, artık bu ETF’lerin devreye girmesiyle kapanacağını görüyor. Eğer Bitcoin bir önceki 10 yılın en açık ve en iyi yatırımıysa, bundan sonraki 10 yılın da en açık ve en iyi yatırımı olacaktır”

Winklevoss’un ikizi olan Tyler ise Gary Gensler ve SEC’yi hedef alan bir tweet attı. Gemini yöneticisi, “SEC ve Gary Gensler kripto sektörünü, geleneksel finansın içine almaya çalışıyor. Ancak bu gerçekleşmez. Bunu yapmaya çalışmak interneti, AOL, CompuServe ve Prodigy ile sınırlamak gibi bir şey…” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl