WOO Network, kullanıcılarına 0 komisyon ücretini nasıl sağlıyor?

WOO Network sponsorluğunda

WOO Network (WOO X), yüksek frekanslı trade (HFT) şirketi Kronos Research tarafından inkübe edilmiş bir kripto para alım satım platformu. WOO Network, WOO Network Türkiye (WOO TR) olarak Türkiye’de hizmet sunmaya başladı.

Kronos Research piyasa yapıcılığı işlemleri ile kripto para piyasasında likidite sağlıyor. WOO Network, dünyadaki bütün büyük borsalarda verilen tüm işlemleri çatısı altında birleştirir. Bunu da çeşitli seçkin kripto para borsaları, OTC hizmeti veren şirketler, çeşitli finans kurumları ile işbirlikleri aracılığıyla likidite havuzu oluşturarak yapar. Böylelikle WOO Network, dünyanın farklı borsalarında aynı anda işlem gerçekleştirebilen bir likidite ağı haline geliyor. Bu durum da WOO TR’nin emir defterlerindeki işlemlerin çok hızlı gerçekleşmesini sağlıyor.

WOO Network nasıl gelir elde ediyor?

WOO Network, Kronos Research ile arasındaki Payment For Order Flow (İşlem Akış Modeli) iş modeli ile müşterilerine 0 komisyon ücreti sağlar. Kronos Research piyasa yapıcı olarak kripto para piyasasındaki günlük işlem hacminin büyük bir kısmını gerçekleştiriyor. Kronos Research’e piyasa yapıcılığı işlemlerini gerçekleştirebilmesi için gerekli likiditeyi WOO Network sağlıyor. Kronos Research piyasa yapıcılığından elde ettiği gelirin bir kısmını, WOO Network’e “gelir paylaşımı” olarak aktarıyor. WOO Network de WOO X borsasında 1800 WOO Token stake eden müşterilerine 0 komisyon ile kripto para alım satım işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. WOO Token, WOO Network kripto para borsasına (Globalde WOO X, Türkiye’de WOO TR) ait bir borsa token’ı.

WOO TR kullanıcıları 1800 WOO Token’ı “WOO Kilitleme” ekranı üzerinde kilitleyerek hem piyasa yapıcı hem de piyasa alıcı emirlerde 0 komisyon fırsatından yararlanabiliyor. 1800’den daha çok WOO Token’ın kilitlenmesi durumunda ise işlemlerde negatif komisyon işlem ücreti dahi uygulanabiliyor.

Güncel WOO token ve komisyon tablosu ise şöyle:

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl