WOO Network: Sıfır komisyon, derin likidite ile ayrıcalıklı kripto para alım satım hizmeti

WOO Network sponsorluğunda

Dünyadaki en yüksek hacimli kripto para borsaları arasında ilk 10’da yer alan WOO Network, özerk bir kurumsal yapıda Türkiye’de WOOTR olarak kripto para alım satım hizmeti hizmet vermeye başladı.

WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı ayrıcalıklı ve 0 komisyon ücreti ile işlem avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırdı.

Siz de sıfır komisyon, derin likidite ve kişiselleştirilebilir arayüzlerle ayrıcalıklı bir kripto para işlem deneyimi yaşamak için WOOTR‘yi ziyaret edebilirsiniz.

WOOTR ekibi

WOO Network, Türkiye’deki faaliyetlerine resmi olarak Aralık 2021’de başladı. Türkiye’de özerk bir yapı kuran şirket, faaliyetlerini WOOTR çatısı altında devam ettiriyor.

WOOTR, Türklerden oluşan yönetim ve yazılım ekibine sahip. Ağustos 2022 itibariyle çalışan sayısı 30 kişiye ulaştı. WOOTR çatısı altında, Araştırma & İş Geliştirme, Bilgi Teknolojileri, Hazine & Operasyon, Hukuk & Uyum, Muhasebe & Finans, Müşteri Destek, İnsan Kaynakları departmanları bulunuyor.

WOOTR organizasyon yapısının başındaki Ali Buğra Gökağaçlı, daha önce Garanti BBVA Yatırım, Bitpanda ve Rain gibi şirketlerde profesyonel geçmişe sahip, hukuk geçmişi olan bir isim. Yönetim katında ise Binance, Citi, TEB, Ernst&Young, Turkcell gibi köklü kuruluşlarda görev almış üst düzey yöneticiler yer alıyor.

WOOTR, müşterilerinin varlıklarını ve bilgilerini Türkiye’de saklıyor

WOOTR, Türkiye’deki kripto para borsaları arasında şirket sunucularını Türkiye’de kurarak müşterilerinin kişisel verilerini ve varlıklarını koruma sorumluluklarını yerine getiren ilk kripto para platformu oldu. WOOTR, şirket sunucularının Türkiye’de olması nedeniyle müşterilerinin işlemlerini daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebiliyor. Platform, müşterilerinin varlıklarını ve bilgilerini de Türkiye içinde barındırıyor.

WOOTR ürün listesi

WOOTR; BTC, ETH, WOO Token, BNB, APE, AVAX, BUSD, DOGE, DOT, FIL, FTM, LTC, MANA, SHIB, SOL, UNI, USDC, XRP coin ve token-larını listeliyor. Platform, müşterilerini yeni coin ve token listelemeleri ile bir araya getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Küreselde WOO Network’ün kripto dünyası için gerçekleştirdiği hizmetleri Türkiye’deki kripto ekosistem ile bir araya getirmek isteyen WOOTR, Türkiye’ye özel ayrıcalıklı hizmetler de planlıyor.

Türkiye kripto ekosisteminin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler için kolları sıvayan WOO Network Türkiye bugüne kadar 3000 borsa kullanıcısına teknik analiz eğitimi sağladı. Kullanıcı dostu ve müşteri odaklı kripto para alım satım hizmetini hedefleyen WOOX TR müşteri memnuniyeti konusunda hassas bir yaklaşıma sahip.

WOOTR’nin kurumsal hizmetleri

WOOTR, trader’ların, kurumsal şirketlerin ve yatırımcıların kripto para alım satım işlemlerinin 0 komisyon ya da daha düşük komisyon ücretleri ile gerçekleştirilmesini sağlar.

WOOTR müşterilerine sağladığı kripto para alım satım hizmetinin yanında kurumsal müşterilere yönelik OTC işlem hizmeti, saklama hizmeti, piyasa yapıcılığı, kurumsal müşteri yöneticiliği işlemleri, ICO, IEO danışmanlık hizmetleri, global kripto para borsalarında listeleme hizmeti, WOO Ventures Yatırım Hizmeti veriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl