WOO Token, 22. yakımı gerçekleşti: Yaklaşık 2.5 milyon WOO yakıldı

yakım

WOO Network sponsorluğunda

WOO Token, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği yakım işleminin 22.’sini tamamladı. Bu işlemde WOO Network, yaklaşık olarak 408 bin dolar değerinde 2.359.581 WOO yakımı gerçekleştirdi.

WOO Network Türkiye ise bu yakım duyurusunu Twitter üzerinden paylaştı:

Dolaşımdaki arz azalıyor

WOO Network, düzenli olarak yakım gerçekleştirerek WOO Token’ın arzını düşürmeye devam ediyor. Şu anda, WOO Network’ün hizmetlerinden elde edilen gelirin yüzde 50’si, aylık geri alım için kullanılıyor. Bu miktar, dolaşımdaki arzın kalıcı olarak azaltılması için ikincil piyasadan WOO Token’larının satın alınmasında kullanılıyor. Ayrıca bu geri alım daha sonra WOO Token için Ekosistem Ödül havuzundan aylık yakım ile eşleştiriliyor ve bu da maksimum arzı düşürüyor.

Token yakımı neden yapılıyor?

Ocak 2021’den başlayarak her ay düzenli olarak yakım gerçekleştiriliyor. WOO Token’ın maksimum arzı 3 milyar olarak ayarlanmış durumda. WOO Token, geri satın alma ve yakım programı aracılığıyla deflasyonist bir token modeli hedefliyor. Daha önce belirtildiği gibi her ay WOO Network’ün gelirinin yüzde 50’si açık piyasada WOO’yu geri almak için kullanılıyor. Aylık indirimler, Ekosistem Ödül havuzundan WOO token’larının yakılmasıyla da eşleştiriliyor ve WOO Token’ın FDV’sinin (Tamamen Seyreltilmiş Değer) düşmesi sağlanıyor. Geri alım sürekli olarak yapılırken, token yakma her ayın 10’unda gerçekleştiriliyor. Yakılan WOO Token’lar, özel anahtarı olmayan bir cüzdana gönderiliyor ve bu nedenle fiili olarak kullanılamaz hale geliyor.

Website: wootr.com/tr/trade
Telegram: t.me/wootrade_tr
Twitter: twitter.com/WOOnetwork_tr

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl