“World Expo” tarihindeki ilk Blockchain etkinliği yaklaşıyor

Basın bülteni

Bu yıl Dubai’de düzenlenecek olan World Expo, tarihi boyunca yeniliklere daha fazla değer katarak tüm dünyada önemli bir rol oynadı.

Ve şimdi, en heyecan verici haber geliyor! Tarihte ilk kez World Expo’da bir Blockchain etkinliği düzenlenecek.

Bu etkinlik, yani Blockchain Economy Expo 2020 Dubai, 14-15 Kasım 2021 tarihlerinde, Dubai Fuar Merkezi’nde Expo 2020 Dubai’nin (ana fuar) bir parçası olarak gerçekleştirilecek. World Expo, 170 yıldır düzenleniyor, bu sefer Blockchain teknolojisi ilk kez ülkeler, uluslararası kuruluşlar ve diğer geleneksel işletmelerle aynı seviyede dünyaya tanıtılacak. Blockchain Economy Expo 2020 Dubai, şimdiye kadarki en küresel blockchain etkinliği olacak.

150 ülkeden 40.000’den fazla ziyaretçiyi, 300 katılımcıyı, 4.000 şirketi ağırlayacak olan Blockchain Economy Fuarı kripto para topluluğunun bu kadar geniş bir çapta tek bir çatı altında birleşmesini sağlayacak ilk global etkinlik. Aynı zamanda bu etkinlik, katılımcıları ve misafirleri için geleceğin finansal ve teknolojik dünyasını yeniden tanımlamak adına bir araya gelmek için benzeri olmayan bir fırsat sunuyor.

Expo 2020 Dubai’nin (ana fuar) Ekim 2020’de başlaması planlanmış ancak Kovid-19 pandemisi nedeniyle Ekim 2021’e ertelenmişti. Şimdi ise uzun bir aradan sonra dünya çapında gerçek, fiziksel blockchain etkinliğinin bir parçası olabileceksiniz.

Expo 2020 Dubai nedir?

170 yıldır Dünya Fuarları (World Expos), dünyayı birçok yönden şekillendiren en büyük yeniliklerin bir göstergesi olarak hizmet etti. Expo 2020 Dubai, dünyanın dört bir yanından en son teknolojileri sergileyerek bu geleneği sürdürecek. Expo 2020 Dubai, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz ve hayal edebileceğiniz en üst düzeyde güçlü ve anlamlı bağlantılar kurabileceğiniz, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük fuarı olacak. Expo 2020’ye 191’den fazla ülke katılacak ve 25.2 milyon ziyaretçi bekleniyor ve bu da onu olağanüstü bir ağ oluşturma fırsatı haline getiriyor. Etkinlik canlı olarak da yayınlanacak ve sanal ziyaretçilerin 150 milyon kişiye ulaşması bekleniyor. Dünyanın önde gelen haber kanalı CNN, Expo 2020 Dubai’nin tüm platformlarda benzersiz bir şekilde yayınını yapacak.

Şimdi sessiz bir protesto olarak başlayan kripto parayı tüm dünyaya tanıtmanın tam zamanı. İlklerin arasına katılmanın heyecanını yaşayın!

World Expo tarihindeki İlk Blockchain Etkinliğinin bir parçası olun!

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl