XRP fiyatında, BitMEX öncesi önemli hareketlilik

XRP'nin fiyatı, yarın BitMEX'te devreye girecek XRP/USD sürekli swap kontratları öncesinde hareketlendi.

Piyasanın geri kalanı genel olarak kırmızı bölgedeyken en büyük üçüncü kripto para XRP, aniden yükselmeye başladı. 0.24 dolar seviyelerinde işlem gören kripto para, dakikalar içinde 0.27 dolara çıktı.

Şu anda ilk 10 içinde en iyi performansı XRP gösteriyor. Tezos (XTZ) yüzde 6, Bitcoin SV (BSV) yüzde 4 gerilerken XRP, yüzde 10 artış sağladı. 25 Ocak’tan bu yana XRP’deki istikrarlı artış dikkat çekiyor. O gün 0.21 dolardan alınıp satılan kripto para, 10 gün içinde yüzde 30’a yakın yükseldi.

XRP/USDT grafiği

Bu fiyat artışına karşın XRP, geçtiğimiz yılın 0.48 dolarlık zirve seviyesinden hala çok uzak. Kripto parada tüm zamanların en yüksek seviyesi ise 3.59 dolardı.

BitMEX’ten XRP duyurusu

Popüler kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX, bugün 50 kata varan kaldıraç kullanılabilecek XRP/USD sürekli swap kontratlarını yarın devreye alacağını duyurdu. Borsanın bu duyurusu, kripto para topluluğunda geniş yankı bulurken yakın zaman önce Binance de 75 kat kaldıraçlı benzer bir XRP ürününü kullanıma sunacağını duyurmuş ve o gün XRP’nin fiyatı 0.19 dolar seviyelerinden 0.22 dolara yaklaşık yüzde 16 artmıştı.

BitMEX’te XRP/USD sürekli swap kontratları yarın TSİ 07.00’de alınıp satılabilir olacak.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl