Yaşlanmaya karşı Web3 ile mücadele: Rejuve.ai

Uzun yaşam üzerine araştırma yapan ve yapay zekadan yararlanan merkeziyetsiz platform Rejuve.Ai insan sağlığı için çığır açan uygulaması Longevity ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Rejuve.Al projesi blok zinciri ekosistemine sağlık sektörünü entegre ederek bu alanı bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Rejuve.ai sponsorluğunda

Kim sonsuza kadar yaşamak istemez ki? Yaşlanmak, bazı insanlar için daha az endişe edilen bir konuyken çoğu kişi için korkulu bir rüya olabiliyor.

Yaşlılıkla birlikte gelen fiziksel değişiklikler, enerji düşüklüğü, hastalıklar ve bağımlılık gibi faktörlerden endişeler de daha o dönem gelmeden artıyor. Ayrıca, yaşlanma sürecinin insanların hayatlarında bazı kısıtlamalara neden olabileceği ve bağımsızlık kaybına yol açabileceği düşüncesi de kaygı uyandırabiliyor. Belki de bunun üstesinden gelmenin bir yolu vardır…

Rejuve ağı da tam olarak yapay zeka ve blok zinciri teknolojilerini kullanarak sağlık hizmetinde yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

Rejuve ağı yapay zeka ile uzun yaşamı birleştiriyor

Rejuve.AI platformu, insan ömrünü uzatmak amacıyla blok zinciri teknolojisi, yapay zeka ve uzun ömür araştırmalarını entegre eden devrimci bir sistem. Bu ağın temel amacı, merkeziyetsiz bir yapay zeka araştırma yaklaşımı aracılığıyla en yeni uzun ömür terapilerini ortaya çıkarmak ve bu alanda önemli bir kilometre taşına ulaşmak. En önemli yanlarından biri de bu tedavilerin uygun maliyetli ve tüm bireylerin ulaşabileceği hale getirilmesinin hedeflenmesi. Rejuve ağırlıklı olarak varlıklı demografiyi hedefleyen diğer uzun ömürlü ürünlerin aksine, araştırma ağına veri sağlayan bireylere adil bir ücret sağlamaya çalışıyor.

Başka bir deyişle Rejuve, küresel olarak herkesin sağlık verilerini izlemelerine, değerli içgörüler elde etmelerine teşvikler almalarına olanak tanıyor. Ayrıca ekibin yol haritasında çalışmalara ve klinik deneylere katılım da yer alıyor.

RJV Token nedir? Ne için kullanılır?

Rejuve’in dünya lideri araştırma ve blok zinciri teknolojisini bir araya getiren ilk uygulaması Longevity, kullanıcılara sağlık verileri üzerinde tam kontrol sağlamayı amaçlıyor. Ağın kripto parası ise yapay zeka modelleyicileri tarafından katkıları karşılığında kazanılabilen ve başlangıçta Ethereum ile Cardano blok zincirlerinde basılan RJV Token.

Platform, indirimli üye fiyatlarıyla sağlık ürünleri ve hizmetleri satın almak için kullanılabilecek RJV token’ları karşılığında, mobil uygulamasıyla veri katkısında bulunan kullanıcılara değerli bilgiler sağlıyor. Rejuve’nin benzersiz token ekonomisi, verilere katkıda bulunanlara doğru bir şekilde kredi tahsis ederek bu dönüştürücü teknolojilerden elde edilen faydaların adil bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor.

Kullanıcılar, tıbbi, biyolojik ve yaşam tarzı verilerini, üyelere kişiselleştirilmiş sağlık önerileriyle farkındalık sağlayan bir veri tabanına güvenli bir şekilde aktarabiliyor.

Bu katkı karşılığında kullanıcılar, takviyeler, uzun ömürlü klinik hizmetleri, giyilebilir cihazlar, tıbbi ve DNA testleri satın almak için kullanabilecekleri Rejuve (RJV) token’ları da alabiliyor. Uygulama aracılığıyla toplanan bilgiler daha sonra anonimleştirme ve şifreleme işlemlerinden geçerek yeni uzun yaşam tedavilerini keşfetmek için bir araştırmacı ağı tarafından kullanılıyor.

Rejuve ağı ve ortak laboratuvarları daha sonra bu verileri, uygulamanın sağladığı elektronik kişisel sağlık kaydını (ePHR) kullanarak çalışmalar ve müdahaleler yürütmek için kullanabiliyor.

Toplam ve maksimum arzı 1 milyar olan Rejuve.Al (RJV), şu anda Bitget, BingX, Gate.io, MEXC ve Uniswap v3 (Ethereum) gibi platformlardan alınabiliyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl