Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

2

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Bitcoin’i FETÖ ile ilişkilendirdi

Yeni Akit yazarlarından Abdurrahman Dilipak, 11 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan köşe yazısında Bitcoin’i FETÖ ile ilişkilendirdi. Dilipak, “Bitcoin, FETÖ davaları ve…” başlıklı yazısında Bitcoin‘le ilgili olarak şunları yazdı: “…Şunu da bilelim, FETÖ’cüler sadece Bylock kullanmadılar, başka sistemler de kullandılar. Uydu telefonu da kullandılar, Raspbery Pi de kullandılar, deepweb de. Hani şu günlerde en çok popüler olan Bitcoin de. Birçok kişi Bitcoin’lerin şifreli bir gizli haberleşme aracı olduğunun farkında değil. Bu şekilde bilgi ve para transfer mümkün…” Dilipak’ın bu yazısına Bitcoin’i...

Yeni Akit yazarlarından Abdurrahman Dilipak, 11 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan köşe yazısında Bitcoin’i FETÖ ile ilişkilendirdi.

Dilipak, “Bitcoin, FETÖ davaları ve…” başlıklı yazısında Bitcoin‘le ilgili olarak şunları yazdı:

“…Şunu da bilelim, FETÖ’cüler sadece Bylock kullanmadılar, başka sistemler de kullandılar. Uydu telefonu da kullandılar, Raspbery Pi de kullandılar, deepweb de. Hani şu günlerde en çok popüler olan Bitcoin de. Birçok kişi Bitcoin’lerin şifreli bir gizli haberleşme aracı olduğunun farkında değil. Bu şekilde bilgi ve para transfer mümkün…”

Dilipak’ın bu yazısına Bitcoin’i doğru bilenlerden çok sayıda tepki geldi. Zira Bitcoin, Dilipak’ın yazdığı gibi bir gizli haberleşme aracı değil dijital bir para birimi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl