Yeni “meme coin” PEPE 24 saatte yüzde 450 arttı

Kripto paraların yeniden yükselişe geçtiği bu dönemde yeni çıkan bir "meme coin" olan PEPE, kullanıcıların ciddi şekilde ilgisini çekmeye başladı. Son 24 saatte %450 artan token, 70 milyon dolarlık da piyasa değerine ulaştı. Bir kullanıcının ise sadece 4 günde 1.14 milyon dolar kâr etmesi ise gözlerden kaçmadı.

Ünlü dolar milyarderi en çok kazandıran yatırımlarını açıkladı bitcoin grafik

Kripto para piyasalarının artık yeni bir “meme coin”i var. 2021’de DOGE ve SHIB, 2022’de Floki ve Dogelon Mars gibi token’ların olduğu “meme coin” piyasası şimdi de PEPE’yi konuşuyor.

Tokenomisi de ilgi çekiyor

420 trilyon 690 milyarlık arzının %93’ünün likidite havuzuna alındığı, LP token’larının yakıldığı ve geri kalan %6.9’luk arzın ise çok imza teknolojili ekip cüzdanında saklandığı PEPE’nin takım cüzdanı da kolay bir ENS adı olan pepecexwallet.eth üzerinden takip edilebiliyor.

Borsa listelemeleri başladı

PEPE ayrıca bazı önemli borsalarda da listelenmeye başlandı. OKX, Gate.io, Bitget ve Huobi bu anlamda öne geçerken, token 24 saatlik süre içerisinde 70 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı. PEPE şu anda 0,000000278 dolardan işlem görüyor.

4 günde 1.3 milyon dolar kazandı

PEPE’de son 24 saatte yaşanan yüzde 450’lik artış herkesin dikkatini çekerken bir kullanıcının ise, sadece 4 gün önce 0.125 ETH (yaklaşık 250 dolar) ödeyerek 5.9 trilyon adet PEPE aldığı ve şu andaki fiyatlarla da yaklaşık 1.3 milyon dolar kâr elde etmiş olduğu görülüyor. Kullanıcı, alımları merkeziyetsiz finans borsası Uniswap’tan yaparken yaklaşık 4500 katlık bir kâra geçti. Satın alan kişi ya da kişilerin ekibe bağlı olabileceği de belirtiliyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. pepe coin Yanıtla

    263 dolarlık pepe coin alan adam nasıl olursa 3 milyona yakın para kazanır. 1 yıldır zarar bekliyoruz adamlardaki şansa bakın