ZCash’in fiyatı, Gemini’de listelenme haberiyle birlikte sert yükseldi

Winklevoss ikizlere ait kripto para borsası Gemini, yakın zamanda Bitcoin Cash, Litecoin ve ZCash'i listeleyecek. Haber, ZCash'in yüzde 30'un üzerinde değerlenmesini sağladı.

ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından biri olan Gemini’nin yaptığı resmi açıklamaya göre, baskın ‘gizlilik odaklı kripto para’ olmak için Monero ile birlikte yarışan ZCash, 22 Mayıs’ta Winklevoss ikizlere ait borsada işlem görmeye başlayacak.

Gemini’nin başkanı Cameron Winklevoss, Forbes’a ZCash’in onaylanmasına ek olarak borsanın New York Finansal Hizmetler Dairesi’nden (NYDFS) Bitcoin Cash ve Litecoin için de onay alacağını açıkladı.

Gemini’de halihazırda yalnızca Bitcoin ve Ethereum işlem görüyordu. ZCash, Litecoin ve Bitcoin Cash ile birlikte borsada işlem gören kripto paraların sayısı 5’e çıkacak. CoinMarketCap verilerine göre Gemini, son 24 saatte 60 milyon dolarlık bir hacme sahip.

ZCash’te büyük artış

Gemini’de listelenme haberiyle birlikte ZCash’in fiyatı kısa sürede yüzde 30’un üzerinde değer kazandı. ZCash, şu sıralarda 315 dolar değerinde.

→ THE BIG SHORT EFSANESİNDEN BİTCOİN YORUMLARI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl