Zcash’in şirketi, ilk çeyrek için zarar açıkladı

Zcash'in şirketi Electric Coin Company, 2019'un ilk çeyreğinde zarar ettiğini açıkladı. Şirket, bu dönemde aylık ortalama olarak 186,000 dolar açık verdi.

Gizlilik odaklı kripto para Zcash’in (ZEC) arkasındaki şirket olan Electric Coin Company (ECC) 2019’un ilk çeyreğinde zarar ettiğini bildirdi.

Şirketin geçtiğimiz günlerde yayınlanan üçüncü çeyrek mali raporuna göre, ECC yılın ilk çeyreğinde aylık ortalama olarak 186,000 dolar açık verdi.

Şirket, bu çeyrek boyunca aylık gelirinin yaklaşık 449,000 dolar olduğunu, giderlerinin ise 635,000 doları bulduğunu ileri sürdü.

Buna karşın ECC’nin genel bütçesi artış gösterdi. Raporda, şirketin elinde tuttuğu dolar ve Zcash varlıklarının yaklaşık değerinin 5.2 milyon dolar olduğu, şu anda ise bunun 6.4 milyon dolar seviyesinde yer aldığı kaydedildi.

Zcash, son dönemde borsalardan liste dışı edilmesi haberleriyle gündeme geldi. Coinbase, İngiltere’deki müşterilere Zcash desteğini kapattı. Yakın zaman önce ise ECC, İngiltere merkezli bir başka kripto para borsası olan CEX IO’nun Zcash’i kaldırmaya karar verdiğine dair söylentiler bulunduğunu açıklamıştı.

ZEC, TSİ 19.45 itibari ile 45 dolardan işlem görüyor. Kripto para, 2016 yılının Ekim ayında yaklaşık 6,000 dolara çıkmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl