Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Merkeziyetsiz borsa 1inch, dev bir airdrop ile kendi token’ını piyasaya sürdü

1inch

Merkezi olmayan borsa (DEX) 1inch, kendi token’ını çıkardı. Aynı anda birçok borsada işleme açılan 1INCH token’ı kısa sürede yüzde 1200’lük artış gördü.

1inch ve Mooniswap merkeziyetsiz borsa kullanıcıları, 1INCH token dağıtımından yararlanacaklar ve işlem ücretleri, referans ödülleri ile diğer yönetim konuları hakkında söz sahibi olmaya hak kazanacaklar. Bilindiği üzere, 1inch ve Mooniswap aynı kişiler tarafından kurulan platformlar.

Ethereum blokzincirinde çalışan 1INCH, daha önceden belirli koşullar altında 1inch merkeziyetsiz borsası ile etkileşime geçmiş olan tüm cüzdanlara dağıtılacak. Hatırlanacağı üzere aynı uygulamayı Eylül ayı başında Uniswap da yapmış ve token’ın çıkmasının ardından borsayı kullanan herkese UNI token dağıtılmıştı.

Uniswap’a benzer olarak 1inch merkeziyetsiz borsası da, 1INCH likidite sağlayıcıları için 28 Aralık’ta başlayacak olan likidite madencilik programını duyurdu.

24 Aralık 2020 tarihinden önce platformda işlem yapmış cüzdanlar aşağıdaki koşullardan birini karşılamaları durumunda 1INCH token airdrop’undan faydalanacaklar:

  • 15 Eylül’den önce en az bir işlem
    veya
  • Toplamda en az 4 işlem
    veya
  • Toplam en az 20 dolarlık hacim

Bu şartlardan birini sağlayan kullanıcılar yaklaşık 600 1INCH token elde ediyor. Binance’te de listelenen 1INCH, haberin yayına girdiği TSİ 11.45 itibari ile 2.70 dolardan işlem görüyor.

Ücretsiz 1600 dolarlık token’larınızı nasıl alırsınız?

1. adım: 1inch.exchange adresine gidin.


2. adım: Cüzdanınızı bağlayın.


3. adım: Sağ üst köşedeki tek boynuzlu at ikonunu tıklayın.


4. adım: Claim 1INCH token bölümünden “Check” butonuna basın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl