Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Altcoin’lerde bu hafta öne çıkan 4 gelişme: BNB, XRP, XLM ve TOMO

altcoin

TomoChain (TOMO) – Zorro güncellemesi

TomoChain ekibi, geçtiğimiz günlerde Zorro adı verilen güncellemenin tahmini olarak 22 Ocak‘ta gerçekleştirileceğini açıkladı. Güncelleme, EVM ve Solidity işlevselliği, TomoP ana ağ kod entegrasyonu ve TomoX DEX işlem ücretlerinde iyileştirmeler içerecek. Hard fork ile uygulanacak güncellemenin 30,915,660. blokta etkinleştirilmesi planlanıyor ve tüm TomoChain node’ları ve masternode’ları 22 Ocak’a kadar full node’larını v2.3.0 sürümüne yükseltmek zorunda.

Binance Coin (BNB) – Coin yakımı

Bilindiği üzere Binance, her çeyrek dönemin bitiminin ardından takip eden ayın ikinci haftasında BNB yakımı gerçekleştiriyor. Yakılacak olan miktar, borsanın işlem hacimlerine göre değişiyor. Binance dahil olmak üzere, kripto paraların fiyatlarının önemli ölçüde yükselmesiyle son çeyrek borsalar açısından çok iyi geçti. Binance de art arda hacim rekorları kırdı ve bu nedenle rekor miktarda BNB yakılabilir. Binance, BNB yakımıyla BNB’nin değerini desteklemeyi hedefliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dün bu dönemde gerçekleştirilecek olan BNB yakımının 48 saat içinde yapılacağını bildirdi. Dolayısıyla yarın Binance’ten bu konuda bir açıklama gelebilir.

XRP (XRP) – Askıya alınma

XRP, bu hafta birkaç önemli platformda liste dışı edilecek veya askıya alınacak. Crypto.com, yarın TSİ 13.00‘te XRP’yi ABD’liler için Crypto.com uygulamasından çıkaracak. Bununla birlikte Coinbase de yarın XRP alım satımını durduracak. Coinbase, yüksek XRP işlem hacmi nedeniyle XRP için daha çok önem taşıyor.

Stellar (XLM) – Üç aylık ve yıllık rapor sunumu

Önde gelen kripto para projelerinden Stellar’da 20 Ocak Çarşamba günü, Stellar Geliştirme Vakfı tarafından 4. çeyrek ve 2020 yılı için değerlendirme raporu sunulacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl