Analist Peter Brandt: Bitcoin’de rahatlama rallisi gelebilir

Kripto para yatırımcılarının sosyal medyada Bitcoin yorumlarıyla tanıdığı ünlü analist Pter Brandt, son haftalarda ciddi şekilde düşen Bitcoin'de bir rahatlama rallisinin gelebileceğini belirtti. Brandt, "Dikkat edin sadece rahatlama rallisi..." dedi.

Daha önce yaptığı yorumlarda Bitcoin’de büyük yükseliş hareketinin 2024 yılındaki halving’den önce geleceğini düşündüğünü söyleyen Peter Brandt, son düşüşlerin ardından da yeni bir “rahatlama rallisi”nin gelebileceğini belirtti.

“Sadece rahatlama rallisi…”

Twitter’dan son düşüşleri yorumlayan Brandt bir grafik paylaştı ve “2017’nin zirvesi olan 20 bin dolarlık seviyenin yeniden test edilmesi, bir rahatlama rallisi yaşatabilir. Ancak sadece bir rahatlama rallisi olur” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Brandt son olarak Mayıs ayında Terra LUNA düşüşlerinin yaşandığı bir dönemde Bitcoin’in 1 yıla yakın süredir düştüğünü ve artık buradaki hareketin sonlarına gelinmiş olabileceğini söylemişti. Brandt bu yorumu yaptığında Bitcoin yaklaşık 26 bin dolardan işlem görüyordu.

“Coinbase iflas etmeyi hak ediyor”

Öte yandan Brandt bir başka tweet’inde de kripto paraların düşüşünden etkilenen sektör şirketleri hakkında da bir yorum yaptı ve “Coinbase iflas etmeyi hak ediyor. Bu olursa maalesef şirket müşterileri de güvenli olmayan şekilde borç veren kişiler olarak kalacaklar ve muhtemelen sonunda da Bitcoin’leri çalınmış olacak” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl