Arbitrum (ARB) alan balina 1 haftada 300 bin dolar zarar etti

Geçtiğimiz günlerde 3.27 milyon dolara Arbitrum (ARB) alan bir yatırımcı, bu sabah saatlerinde ise şu ana kadar 300 bin dolar zarar ettiği token'ları Binance borsasına taşıdı.

Kripto paralarda bugün önemli düşüşler yaşanırken, bir dönem ciddi şekilde ilgi gören Arbitrum’daki düşüş ise yüzde 10’a yaklaştı. Henüz kısa süre önce alım yapan bir balina ise, zararda olduğu token’ları muhtemel bir satış için Binance borsasına taşıdı.

Zincir üstü takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre balina 3 Eylül gününden itibaren ARB toplamaya başladı ve toplamda 2000 ETH harcadı. Balina alımları yaptığı dönemde harcadığı rakam yaklaşık 3.27 milyon dolara denk geliyordu.

Aynı yatırımcı bugün altcoin’lerde gelen düşüş ile ani bir karar aldı ve ARB’lerini Binance borsasına taşıdı. 2.87 milyon dolar değerde 3.64 milyon ARB sabah saatlerinde Binance borsasına gönderildi. Bilindiği gibi, kripto paralar genelde, satış gerektiği dönemde hızlı davranabilmek için borsalara taşınıyor.

Aynı balina 13 Ağustos’ta da 1.4 milyon dolarlık ARB almış ancak daha sonra 16 Ağustos’ta 36 bin dolarlık zararla, yine Binance borsasında satış yapmıştı.

Arbitrum projesinin token’ı olan ARB, Binance listelenmesi esnasında 10 doların da üzerine çıkmıştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl