Avalanche ağı, Symbiosis ekosistemine katıldı

Symbiosis Finance sponsorluğunda

Symbiosis Finance, test versiyonunu başarılı bir şekilde yayına sürdükten sonra, desteklenen ağlar arasına Avalanche ağını da ekledi. Symbiosis Finance üzerinde artık desteklenen tüm ağlardan Avalanche ağına tek tık ile geçiş yapılabiliyor.

Symbiosis, Avalanche ağ desteğinden önce Ethereum, Binance Smart Chain ve Polygon ağlarını destekliyordu. 

İsteyen herkes Symbiosis Finance’ın test sürümünü kullanabilir ve desteklenen ağlar arasında işlem yapabilir.

Symbiosis geliştiricileri, test aşamasında artan kullanıcı ve işlem sayısının sistemin kararlılığına zarar vermemesi için sistemi 7 gün 24 saat izliyor olacak. Symbiosis ekosistemini büyütmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için desteklenen ağ sayısının giderek artırılacağı belirtiliyor.

Kullanıcılar, test sürümünü kullanırken karşılaşılan hataları iletmek için bu formu kullanabilirler.

Symbiosis ekosistemindeki gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

Twitter
Telegram
Discord

Symbiosis Finance nedir?

Symbiosis, merkezi olmayan çok zincirli bir likidite protokolüdür. Kullanıcıların, fonların tek sahibi olarak kalırlarken tüm zincirler arasında token’larını takas etmelerine olanak verir.

Symbiosis Finance, geçtiğimiz Ekim ayında bazı önemli yatırım şirketlerinden 2 milyon dolar yatırım aldı. Bunlar arasında; Blockchain.com Ventures, Gate.io, KuCoin, Injective, Primitive Ventures ve birkaç şirket daha bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl