Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Durgun Bitcoin piyasasına rağmen balinalardan büyük işlemler

Balinalar son birkaç gün içinde yüz milyonlarca dolarlık işlem yaptılar.

Balina gözlemcileri son zamanlarda oldukça meşguldü. Çok sayıda balina (büyük miktarlarda kripto para birimi sahipleri) yüzlerce milyon dolarlık Bitcoin ve XRP‘yi bilinmeyen cüzdanlara ve borsalara taşıyor.

Twitter balina gözlemcisi Whale Alert’e göre en büyük işlemler, bilinmeyen cüzdanlarla kripto para borsası Binance arasındaki 100 milyon dolara yakın Bitcoin işlemleriydi.

Perşembe akşamı birisi bilinmeyen bir cüzdana 9,999.9 Bitcoin (80.331.150 dolar) transfer etti. Birkaç saat sonra, cüzdan sahibi aynı tutarı gönderdi.

Görünüşte ilgisi olmayan birileri, birkaç saat önce bilinmeyen bir cüzdana 9,240.756 BTC (74,752,460 dolar) gönderdi.

Gün içinde, diğer balinalar bilinmeyen cüzdanlarla borsalar arasında 100 milyon dolarlık Bitcoin işlemi gerçekleştirdi. Bu işlemler arasında; bilinmeyen bir cüzdan ile Poloniex arasında 40 milyon dolar değerinde BTC, Bitfinex ile bilinmeyen bir cüzdan arasında 16 milyon dolar ve Xapo’dan bilinmeyen bir cüzdana 10 milyon dolar işlem vardı.

Bitcoin fiyatı, aşağı doğru dalış yaptığı bir ay öncesinden bu yana nispeten sabit ilerliyor. Eylül ortası 10,000 dolar olan Bitcoin fiyatı, ayın sonuna doğru yaklaşık 8,000 dolarlara düştü.

Son günlerde ekosistem boyunca dalgalanan büyük işlemler gibi, Bitcoin fiyatı da bir aşağı bir yukarı dalgalanıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl