Ethereum‘a yatırım yapmak için biraz yorulacağınızı, aklınızı çalıştırmanın gerektiğini öğrendikten sonra ücretsiz Ethereum (ETH) kazanmanın mümkün olup olmadığını merak etmeye ve herhangi bir çaba harcamadan veya yatırım yapmadan toplamaya başlamanın planlarını kurmaya başladınız. Şimdi bedava öğle yemeği ya da para ağacı diye bir şey olmadığını bilen biri için bedava Ethereum’u öğrenmek bir zaman kaybı gibi görünebilir. Tam olarak olmasa da ücretsiz ETH kazanmanın yollarını aramak konusunda iyi vakit geçirebilirsiniz.

Eğer elinizde toplanmaya ya da satın almaya yatırım yapmak için yeterli paranız olmadan Ethereum almak istiyorsanız, Ethereum’un teorik olarak ücretsiz olarak verildiği web sitelerini ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz. Bunlara Ethereum armatürleri denir ve güvenlik kodlarını doldurmak ya da size sundukları sayısız reklamla etkileşimde bulunmak için küçük miktarlarda ETH ödülleri sunarlar. Günün sonunda alacağınız ETH miktarı, tekrarlayan mini görevler ve agresif reklamlardan geçmeye karar verseniz bile aslında bir fark yaratmak için çok düşüktür. Bu sitelerin birçoğu, gerçekte onu almadan önce ‘kazanmanız’ için gereken minimum miktarda Ether’e sahiptir.

Ücretsiz Ethereum alma fikrine olumlu bakıyorsanız aynı amaçla kullanılan çeşitli mobil uygulamaları da denemekte özgürsünüz.

Eğer Ethereum’u herhangi bir iş ya da yatırım olmadan nasıl elde edeceğiniz konusunda hala ısrar ediyorsanız dolandırıcılara karşı çok dikkatli olun. Bunlar size ETH’yi ücretsiz olarak verebileceklerini veya küçük miktarlarda başka para birimleri karşılığında alacaklarını teklif edebilirler. Sakın buna kanmayın ve dolandırıcıları sosyal ağlarda açığa çıkararak arkadaşlarınızı uyarın. ETH’yi düzenli bir şekilde kazanmak için gerçekçi yöntemler üzerinde çalışmak her zaman daha faydalıdır. Bunu sakın unutmayın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl