Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Beklenen büyük Bitcoin etkinliği bugün başlıyor

Dünyanın dört bir yanından on binlerce katılımcı beklenen Bitcoin 2022 etkinliği, bugün başlayacak. Etkinlik, ABD'nin Miami şehrinde düzenleniyor.

Uzun zamandır beklenen gün geldi. Bitcoin tarihinin en büyük etkinliği olması beklenen Bitcoin 2022, bugün ABD’nin Miami şehrinde başlıyor. Etkinlik, 6-7-8-9 Nisan günlerinde gerçekleşecek ve bugün TSİ 16.00 itibari ile başlayacak. İlk 3 gün konuşmalar ve çeşitli etkinliklerle geçecekken son günde ise konserler düzenlenecek.

Etkinlik boyunca gözler, gelecek olan duyurularda olacak. Konferansa El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin yanı sıra MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, ünlü psikolog Jordan Peterson, Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve tenis efsanesi Serena Williams gibi çok sayıda önemli isim konuşmacı olarak katılıyor.

Bitcoin 2022, Bitcoin’de fiyatı etkileyebilecek olası gelişmeler nedeniyle yakından izlenecek. Geçen yıl düzenlenen Bitcoin 2021’de El Salvador’un Bitcoin’i resmi para yapacağı duyurulmuştu. Bunun gibi bir başka sürpriz açıklamanın daha yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor. Özellikle ikinci günün, yani perşembe gününün bu anlamda önemli olabileceği değerlendiriliyor. Cash App’in isim sponsoru olduğu ve dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katılacağı Bitcoin 2022, sektörün önde gelen şirketlerince de destekleniyor.

Youtube’dan takip etmek için:

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. TEOMAN PİER Cevapla

    gitmek iyi olurdu buraya