Binance CEO’su, 2024’ün “dönüm noktası” olacağını söyledi ve 3 sebep saydı

Binance'in CEO'su Richard Teng, 2024'ün kripto endüstrisi için bir dönüm noktası olacağını ileri sürdü. Teng ayrıca, kullanıcı büyümesinde ivmenin çok güçlü olmaya devam ettiğini de ekledi.

Binance CEO’su Richard Teng, bu yılın kripto endüstrisi için bir dönüm noktası olacağını söyledi. Teng, yasal açıdan artan netlik, daha fazla ana akım kabul ve piyasaya sürülen Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF) bunda etki sağlayacağını ekledi.

Teng, konuşmasının ilerleyen bölümünde ise “İvme çok güçlü olmaya devam ediyor ve bundan cesaret alıyoruz. Kurumların yanı sıra bireysel yatırımcıların da sektöre geldiğini görüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Binance CEO’su, borsadaki müşteri varlıklarının değerinin fiyatların da artmasıyla 2024’te 42 milyar dolar artış gösterdiğini belirtti. Teng’in verdiği bilgilere göre, kayıtlı kullanıcı sayısında 200 milyonu geçen Binance’in aylık aktif kullanıcıları da şubattan mayıs ayına kadar yüzde 12.5 oranında büyüdü.

Borsaya verilen 4 milyar dolar ceza sonrası yasal süreçle ilgili de konuşan Teng, borsanın atanan denetçi şirketler Sullivan & Cromwell ve Forensic Risk Alliance ile çalışmaya başladığını söyledi. Teng, Binance’in merkezinin nerede olacağına henüz karar verilmediğini fakat çeşitli ülkelerle görüşmeler yapıldığını vurguladı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl