Binance borsası Arbitrum (ARB) listeleyeceğini duyurdu

Binance borsası yaptığı açıklamayla geçtiğimiz günlerde kendi token'ını ve airdrop'unu açıklayan ARB token'ı listeleyeceğini duyurdu. Spot işlem çiftleri için ise "kesin olmayan bir gün" olarak 23 Mart tarihi gösterildi.

Binance, Ethereum 2. katman ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum’un kendi token’ı ARB’yi listeleyeceğini duyurdu. Borsadan yapılan açıklamayla, kesin olmamakla birlikte token spot işlemlerinin 23 Mart TSİ 23’te başlayabileceği kaydedildi.

ARB token ilk etapta Bitcoin ve USDT paritelerinde işlem görecek. Kullanıcıların 23 Mart TSİ 15.30’dan itibaren ARB token yatırma işlemlerine başlayabilecekleri ve çekim işlemlerinin de yine kesin olmamakla birlikte 24 Mart TSİ 20’de başlayabileceği bilgisi verildi.

Yapılan açıklamada ayrıca ARB’nin izole kaldıraçlı işlemlerde, listelemeden 48 saat sonra ARB/USDT paritesinde açılacağı aktarıldı.

Binance dışında şu ana kadar Bybit ve Huobi borsaları da 23 Mart günü ARB token listeleyeceklerini duyurdular.  Blok zinciri analitik firması Nansen’e göre de ARB token airdrop’undan yararlanacak adres sayısı 600 bini aşmış durumda…

 

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl