Binance Coin, genel düşüş baskısına rağmen değer kazanıyor

Tüm kripto paraların değer kaybettiği düşünülürse piyasalara dair şu an için heyecan duyulacak pek fazla bir şey yok. Binance Coin sahipleri bu konuda farklı hissedebilirler.

Tüm kripto paraların değer kaybettiği düşünülürse piyasalara dair şu an için heyecan duyulacak pek fazla bir şey yok. Binance Coin sahipleri bu konuda farklı hissedebilirler. Binance Coin, yaklaşık yüzde 5 oranında yükselişiyle ilk 20’deki tek pozitif kripto para olarak dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz hafta BNB için yükseliş yönünde güçlü bir trend gördük. Küçük bir gerileme haricinde bu trend hala devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Binance‘in en az 500 BNB tutanlar için komisyon oranını yüzde 40’a çıkardığı duyurusuyla birlikte Binance Coin’in fiyatı, 12 dolardan 15 dolara dayanmıştı. Ardından biraz geri çekilen kripto para birkaç gün sonra bir kez daha aynı değere yakın.

Binance Coin’in BTC ve ETH’ye karşı kaydettiği değeri de not etmek önemli. Son verilere göre BNB, BTC’ye karşı yüzde 7, ETH’ye karşı ise yüzde 7.5 değer kazanmış durumda.

24 saatlik hacim verilerine BNB, 114 milyon dolarda. Bu da mevcut trendi sürdürmek için yeterli görünüyor.

→ KURUCU ORTAĞI BINANCE’İN GELECEĞİYLE İLGİLİ ÖNEMLİ İPUÇLARI VERDİ

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl