Binance Coin rekora doymuyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından piyasaya sürülen BNB, henüz geçtiğimiz günlerde Bitcoin karşısında ulaştığı rekor seviyeyi dün itibari ile geride bıraktı. CoinMarketCap verilerine göre BNB, dün TSİ 21.00’de 0.002385 BTC‘ye ulaştı. Sert ralli, piyasa kapitalizasyonunu büyük ölçüde artırarak BNB’nin en büyük kripto paralar arasında 16. sıraya ulaşmasını sağladı. BNB gün içinde de dolar karşısında 15.65 seviyesine ulaştı. Son 24 saat verilerine bakıldığında BNB/USDT ile BNB/BTC çiftleri, toplam hacmin yüzde 83’ünden biraz fazlasını oluşturuyor. Binance’in gelişimine...

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından piyasaya sürülen BNB, henüz geçtiğimiz günlerde Bitcoin karşısında ulaştığı rekor seviyeyi dün itibari ile geride bıraktı.

CoinMarketCap verilerine göre BNB, dün TSİ 21.00’de 0.002385 BTC‘ye ulaştı. Sert ralli, piyasa kapitalizasyonunu büyük ölçüde artırarak BNB’nin en büyük kripto paralar arasında 16. sıraya ulaşmasını sağladı.

BNB gün içinde de dolar karşısında 15.65 seviyesine ulaştı. Son 24 saat verilerine bakıldığında BNB/USDT ile BNB/BTC çiftleri, toplam hacmin yüzde 83’ünden biraz fazlasını oluşturuyor.

Binance’in gelişimine bakıldığında Binance Coin‘in bu kadar değer kazanması sürpriz değil. Binance‘in kurucusu Changpeng Zhao’nun önceki gün Cointelegraph’ta yayınlanan röportajındaki sözleri, Binance Coin’in Binance ekosisteminde önemli bir yere sahip olmayı sürdüreceğini gösteriyor.

Zhao, Binance’in şu sıralarda Binance Chain üzerinde bir merkezsiz kripto para borsası projesi için çalışma yürüttüğünü ve bunun platformun en büyük projesi olduğunu söyledi. Borsa ayrıca yakın bir zamanda itibari paralarla kripto para satın almaya ve satmaya olanak tanımayı planlıyor. Bu doğrultuda Malta’da Binance’e ait bir banka hesabı açıldı. Euro kurunun yakın zamanda faaliyete geçmesi bekleniyor. Zhao, “Malta’da işler çok iyi gidiyor” diyor.

→ KURUCUSU, BINANCE’İN GELECEĞİNİ ANLATTI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl