Binance Coin, iki önemli duyuruyu takiben yükseldi

Binance'in kripto parası Binance Coin, iki önemli ortaklık duyurusunu takiben ilk 30 içinde en büyük yükselişi kaydeden kripto para oldu.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’in kripto parası Binance Coin, 2018’i kripto para piyasasının geneline nazaran oldukça iyi geçirmişti. Kripto para, bununla birlikte son birkaç hafta içinde yaşanan satış dalgasından önemli ölçüde etkilenerek çok büyük bir düşüş yaşadı. BNB’deki kayıpların bir kısmı şu sıralarda hızlı bir şekilde geri kazanılıyor.

Binance Coin ile alakalı birkaç önemli gelişme, fiyatta son 24 saat içinde yüzde 8’in üzerinde artışla sonuçlandı ve Bitcoin üzerinde de benzer bir kazanç kaydedildi. Daha da ilginç bir gelişme olarak BNB’nin Ether’e karşı yüzde 10 değer kazanması görülebilir.

Binance Coin’de bu fiyat artışını sağlayan önemli gelişmelerden biri Decentraland ile Binance arasındaki ortaklıktı. BNB yaklaşan LAND açık artırmasında kabul edilen token’lardan biri olacak. Bu BNB’ye bir başka kullanım durumu daha kazandırıyor. BNB gibi token’lar başlangıçta Binance için tasarlansa da uzun vadede birçok farklı amaca hizmet edebilirler.

İkinci gelişme Binance Coin artık Trip.io platformunda da kabul edilecek. Müşteriler bu sayede BNB’yi kullanarak dünya çapındaki 450,000’den fazla otel ve lojman için rezervasyon yapabilecekler.

BNB, şu sıralarda 5,51 dolardan işlem görüyor. Zirve noktasında 25 dolara ulaşan kripto para, 720 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük 15. kripto para konumunda bulunuyor.

Haber: Null TX

→ KRİPTO PARA VERTCOIN %51 SALDIRISI İLE VURULDU

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl