Binance’te DeFi projesi BELLA çılgınlığı: 24 kata varan artış

Binance'in yeni platformu Launchpool'daki farming sürecinin ardından bugün borsada listelenmeye başlayan BELLA, 0.75 dolardan 19 dolara yüzde 2400'e varan bir artış yaşadı.

Kripto para borsası Binance, geçtiğimiz günlerde Binance Launchpool adını verdiği ve kullanıcıların yeni DeFi varlıklarının “çiftçiliğini” yapabildiği bir platform devreye almıştı.

Bu platformda yer alan ilk proje Bella Protocol olmuş ve Launchpool’da BNB, BUSD veya ARPA token’larını stake edenlere her gün değişen miktarlarda BEL token’ları verilmeye başlanmıştı. Launchpool’da 9 Eylül itibari ile bu üç farklı havuzda BNB sahipleri, BEL token’larını 30 gün boyunca farm edebilecek.

Farm süreci, BELLA Binance üzerinde listelenmeden 7 gün önce başlatıldı. Böylece BELLA’ya borsada listelenmeden önce sahip olma fırsatı tanındı. Her bir BELLA’nın fiyatı ise 0.75 dolar olarak belirlenmişti. Bugün Binance’te listelenen BELLA, %2400’e varan fiyat artışıyla 19 dolara kadar çıktı. Kripto para, haberin yayına girdiği dakikalarda ise 5.80 dolardan işlem görüyor.

Bella Protocol nedir?

Binance’in açıklamasına göre, ARPA tarafından kuluçkalandırılan Bella Protocol, sorunsuz bir kripto bankacılığı deneyimi için ürün tasarımının temel kavramı “Tek Tık” olan bir DeFi ürün paketi sunarak DeFi getiri çiftçiliğini daha düşük ücretle, daha kullanıcı dostu hale getiriyor. Bella, mümkün olan her şeyi otomatikleştiriyor, gas ücretlerini sübvanse ediyor ve hem yeni hem de deneyimli kullanıcılara zincir üzerinde ya da Bella emanet hizmeti aracılığıyla hizmet veriyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl