Binance 4 kripto parayı liste dışı bırakacağını açıkladı

Son dönemde birçok kripto parayı hem liste dışı bırakan hem de platformuna katan Binance borsası 4 varlığı delist edeceğini duyurdu.

Binance borsası 4 adet kripto parayı platformun dışına alacağını duyurdu. Yapılan açıklamada 22 Temmuz günü TSİ 06.00’da BarnBridge (BOND), Dock (DOCK), Mdex (MDX) ve Polkastarter (POLS) coin’lerinin delist edileceği belirtildi.

Bu coin’lerden Dock (DOCK) ve Polkastarter (POLS) geçtiğimiz hafta borsa tarafından izleme listesine alınmıştı. Binance genelde ileriki dönemlerde liste dışı bırakacağı coin’leri izleme listesine dahil ediyor.

Borsa delist sebebinin ne olduğuyla ilgili detaylı bir açıklama yapmasa da, burada ekibin projeye bağlılığının devamı, geliştirme adımlarının kalitesi, işlem hacmi ve likidite gibi sebeplerden ötürü delist edebileceğini ifade eden “genel” bir neden öne sürdü.

Burada delist edilenin, işlem çiftleri değil coin’in kendisi olduğunu belirtmekte de fayda var. Binance, dönem dönem sadece belli bir çifti liste dışı bırakıyor ve ilgili coin’in diğer işlem çiftleri ise borsada listelenmeye devam ediyor. Ancak burada coin’lerle ilgili tüm işlem çiftleri delist edilmiş olacak.

Bu işlem çiftleri de şu şekilde:

BOND/BTC, BOND/USDT, DOCK/BTC, DOCK/USDT, MDX/USDT, POLS/USDT

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl