Borsaların kripto paraları rekora koşuyor

OKEx ve Huobi gibi önde gelen borsaların kendi kripto paraları, bugün en yüksek seviyelerine doğru güçlü bir ivme kazandı.

Önde gelen kripto para borsaları OKEx ve Huobi başta olmak üzere borsalara ait kripto paralar bugün ciddi yükselişler kaydetti.

OKB (OKB)

En büyük artış, OKEx’in kripto parası OKB’deydi. OKB’deki yükseliş, borsanın blokzinciri OKChain’in test ağını yayına alması ve OKEx DEX’i piyasaya sürmesiyle birlikte geldi. OKEx, OKChain’le OKT adında bir başka kripto para daha çıkaracak ve genesis blokun %100’ü OKB sahiplerine dağıtılacak.

5.68 doları görerek ABD Doları’na karşı yüzde 45, BTC’ye karşı ise yüzde 50’ye varan artış yaşayan OKB, 6.68 dolarlık tüm zamnaların en yüksek seviyesine giderek yakınlaşıyor.

OKB/USDT grafiği

Huobi Token (HT)

Öte yandan Huobi’nin kripto parası Huobi Token (HT) da bugün yüzde 25 değer kazandı. Gün içinde 3.84 dolardan alınıp satılan HT, haberin yayına girdiği dakikalarda 4.8 dolardan işlem görüyor.

HT’deki ivme de OKEx’e benzer şekilde Huobi’nin blok zinciri Huobi Chain’in test ağının yakın gelecekte başlatılacağının duyurlmasından sonra arttı. HT’nin şimdiye kadarki en yüksek seviyesi 6.10 dolar olarak kaydedildi.

HT/USDT grafiği

Binance Coin (BNB)

Son olarak Binance’in kripto parası BNB de iyi bir performans sergiliyor. Borsanın 50 kat kaldıraçlı BNB vadeli işlem sözleşmelerini devreye almasıyla beraber kripto para, yüzde 10’un üzerinde yükseldi ve TSİ 19.30’de 25.5 dolardan el değiştiriyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl