Binance, 38 kripto parada yatırma adreslerini değiştiriyor

Binance borsası yaptığı açıklamayla cüzdan altyapısında geliştirmelerde bulunacağını ve bu nedenle temmuz ile eylül ayları arasında içinde birçok büyük kripto paranın da olduğu yatırma adreslerini değiştireceğini duyurdu.

Son dönemde birçok kripto para ve token’ı liste dışı bırakan Binance, bu kez de büyük bir cüzdan altyapısı güncellemesi başlattı. Borsadan yapılan açıklamada içinde Bitcoin, XRP, Polkadot, Solana, Litecoin, Cardano gibi birçok önemli kripto para ve token’ın bulunduğu yatırma adreslerinin kaldırılacağı ifade edildi.

Temmuz ile eylül ayları arasında yapılacak değişikliklerden etkilenecek olan tüm kullanıcılara e-mail gönderildiği ve seçilmiş adresler ile memo bilgilerinin gruplar halinde ağlarda kaldırılacağı kaydedildi. Açıklamada ayrıca e-mail gönderilmemiş olan kullanıcıların, şu anki adresleri kullanmaya devam edebilecekleri de belirtildi.

Binance’in yatırma adreslerini ve memolarını değiştireceği kripto paralar ve ağlar şu şekilde:

“BTC, BCH, SEGWITBTC (3 ağda da aynı yatırma adresi kullanılıyor)

XRP, SOL, XMR, LTC, ADA, DOGE, DOT, FIL, ALGO,NEAR,WAVES, AVAX, HBAR, RUNE, EGLD, FLOW, ICP, EOS, KAVA, DASH, ELF, IOST, IOTA, STX, WAX, CKB, ICX, ASTR, SCRT, INJ, BAND, STEEM, HIVE, XEM, FET, BTS”

Fonlar kaybolmayacak

Cüzdan adres değişimlerinden etkilenen kullanıcıların ve Binance’ten bu konuda uyarı alan müşterilerin yeni yatırma adresleri almalarının gerekli olduğu ve eski adreslerin zamanını dolduracağı tarihlerin de e-mail ve uyarılarda yer alacağı yazıldı.

Bununla birlikte eski adresler üzerinden cüzdanlara yatırılan fonlar da güvende olacak ve kaybolmayacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl