Binance ile Ledger’dan iş ortaklığı: 80’den fazla kripto paraya erişim

Hacim açısından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, önde gelen donanım cüzdan geliştiricisi Ledger ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Buna göre, Ledger kullanıcıları artık Ledger Live masaüstü uygulamasında 80'in üzerinde farklı kripto para satın almak için doğrulanmış Binance hesaplarını kullanabilecek.

Binance, kriptoyu mümkün olduğunca erişilebilir hale getirme misyonunun bir parçası olarak, daha fazla kullanıcının itibari para kullanıp rahatça kripto para satın almasını sağlamak amacıyla dünyanın en güvenli donanım cüzdanlarından biri olarak bilinen Ledger ile ortaklık kurdu.

Binance hesabı olmayanlar Ledger Live’den hesap oluşturabiliyor

Binance’ın blog sitesinden duyurulan ortaklığın ilk adımında dev kripto para borsası, Ledger Live’ın Keşfet bölümüne katılarak kullanıcıların sadece birkaç adımda banka kartlarıyla kripto para satın almalarına olanak tanıyor. Henüz bir Binance hesabı olmayan kullanıcılar ise doğrudan Ledger Live uygulamasından bir hesap oluşturabiliyor.

Ledger’ın 10 dilde erişilebilen yardımcı programı Ledger Live’ın masaüstü sürümü, bu yeni iş birliğinin ilk adımı olarak artık Binance’i de içeriyor. Ledger Live masaüstü uygulamasının Discover bölümü aracılığıyla yatırımcılar artık Visa ve Mastercard kredi kartlarını kullanarak 80’den fazla farklı kripto para satın alabilecek.

Ledger’ın İşlemler ve Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jean-Francois Rochet, “Binance ve Ledger, dijital varlık alanında gerçek anlamda küresel olarak lider pozisyondalar. Kullanıcılarımıza Ledger Live içinde Binance’ten kripto para satın almanın avantajlarını sunmak ve Ledger’ın ödün vermeyen birinci sınıf güvenliğini sunmak için bir araya gelmek çok mantıklı” diye konuştu.

Binance ve Ledger ortaklığında sonraki adımlar

Ortaklığın sonraki adımları, Ledger Live’ın mobil versiyonuna Binance’in ödeme kanalları için destek eklemenin yanı sıra ek ödeme yöntemlerini entegre etmeyi de içerecek.

Son zamanlarda en çok rağbet gören Ledger Nano S Plus‘ın incelemesini okuyabilir ve Uzmancoin Youtube Kanalı‘nda da izleyebilirsiniz.

Binance Haberleri

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl