Binance, USDS’yi liste dışı etti: 3 gün içinde dönüştürülecek

Kripto para borsası Binance, stabil kripto para birimi Stable USD'yi (USDS) platformundan kaldırdı. USDS'si olan kullanıcıların paraları 3 gün içinde BUSD'ye dönüştürülecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün TSİ 10.00’dan itibaren ABD Doları’na endeksli stabil kripto para birimi StableUSD’yi (USDS) liste dışı etti. Borsadan yapılan açıklamada, USDS için para yatırma ve çekme işlemlerinin de askıya alındığı bildirildi.

Binance, kullanıcıların USDS’lerini üç gün içinde aynı oranda BUSD’ye dönüştürecek.

Açıklamada ayrıca, “Binance ekibi, kullanıcılarımızı korumak için projelerin yüksek bir kalite standardını devam ettirdiğinden emin olmak üzere platformumuzda listelenen her dijital varlığın kapsamlı ve periyodik incelemelerini yapıyor. Bir coin veya token bu kalite standardının altına düşerse daha fazla incelemeye tabi tutulur ve potansiyel olarak liste dışı edilir. İleriye dönük olarak da kullanıcılarımızı ve tüm Binance paydaşlarını korumaya kararlıyız ve listelenen tüm coin’lerin ve token’ların periyodik incelemelerini yapmayı sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verildi.

Binance, USDS’nin pazarının yüzde 96’sını tek başına oluşturuyor. Kripto para, Bittrex’in yanı sıra VCC Exchange gibi bilinmeyen bir kripto para borsasında daha listeleniyor. USDS, 2019 yılının Şubat ayından bu yana piyasada varlığını devam ettiriyordu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl