Binance’in kurucusu, listeleme ücretiyle ilgili iddialara sert çıktı

Binance'in kurucusu, listeleme ücreti olarak 400 BTC istedikleri iddiasının ortaya atılmasının ardından yöneltilen eleştirilere sert çıktı.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, talep ettikleri listeleme ücretleriyle ilgili iddialara sert çıktı. Zhao, listeleme ücretlerini diline dolayanların seçilen coin’lerin kalitesine odaklanmaları gerektiğini söyledi.

Expanse’nin kurucusu Christopher Franko, geçtiğimiz günlerde Binance‘in kendilerinden listeleme ücreti olarak yaklaşık 2.6 milyon dolar değerindeki 400 BTC talep ettiğini açıklamıştı.

Zhao, Franko’nun bu tweet’leri üzerine kendisine yöneltilen eleştirilere bir tweet dizisi ile cevap verdi.

Binance’in kurucusu, “400 ya da 4000 BTC ödeyecek olsalar bile işe yaramaz coin’leri listelemiyoruz.” dedi ve sözlerinin devamında “Ethereum, NEO, Ripple, EOS, Monero, Litecoin ve daha fazlası hiçbir ücret alınmaksızın listelendi. Soru, ‘Binance’in listeleme ücreti ne kadar?’ değil, ‘Benim coin’im yeterinci iyi mi?’ olmalı. O ücret değil, sizin projeniz! Projenize odaklanın!” ifadelerini kullandı.

Zhao ayrıca Franko’nun gösterdiği e-postanın sahte olduğunu, Binance’den gönderilmediğini, Binance’in ücretleri asla e-posta yoluyla paylaşmadığını ve BTC ile ücret kabul etmediğini bildirdi. Franko’ya yüklenen Binance’in kurucusu, “Proje sahipleri sahte e-postaları ayırt edebilmelidir.” dedi.

Binance, son 24 saatteki verilere göre dünyanın en büyük ikinci borsası konumunda. Platform, 1 milyar 195 milyon dolar değerinde işlem gerçekleştirirken birinci sırada yer alan OKEx’in işlem hacmi de Binance’den yalnızca 4 milyon dolar fazla.

→ ALTCOIN’LER KIVRANIRKEN BITCOIN’İN PİYASA PAYI PSİKOLOJİK SINIRI AŞTI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl