Binance airdrop için yeni Megadrop projesini açıkladı

Binance borsasının nisan ayında duyurduğu ve özel görevler ile airdrop'lar içeren Megadrop platformu yeni listelemesini duyurdu. Lista (LISTA) platformda listelenecek coin olarak açıklandı.

binance tr nedir

Binance’in Megadrop platformu, likit staking ve merkeziyetsiz sabit coin protokolü olan Lista (LISTA) listeleyeceğini duyurdu. Lista, bu platform üzerinde listelenecek olan ikinci coin olacak.

Genel listeleme bilinmiyor

Binance’ten yapılan açıklamada 1 milyarlık arzı bulunan LISTA’nın %10’luk kısmının Megadrop için ayrıldığı ve toplamda 100 milyon adet token dağıtılacağı kaydedildi. Genel listelemenin ardından ise arz 230 milyona çıkacak ancak genel listelemenin ne zaman yapılacağı konusunda ise bilgi henüz verilmedi.

Megadrop’la ilgili diğer detaylar ve listeleme süreciyle ilgili ayrı bir açıklama daha yapılacak.

Öte yandan Binance, LISTA’yı platformuna katacak olan ilk borsa olacak. Token, Binance listelemesinden önce hiçbir borsada yer almayacak.

Binance Simple Earn ve Binance Web3 cüzdanına sorunsuz bağlanabilen Megadrop platformu, kullanıcıların bazı özel görevler ve kilitledikleri BNB’ler üzerinden airdrop elde etmelerine imkan veriyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl