Kripto para borsası Binance, İstanbul’a geliyor!

Binance, yakın zaman içinde İstanbul'da bir tanışma toplantısı gerçekleştirecek. Toplantıya Binance'den üst düzey isimler katılacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Türkiye’ye geliyor.

19 Eylül Çarşamba günü saat 18.00’de Binance Türkiye öncülüğünde bir tanışma toplantısı gerçekleştirilecek. Toplantıya Binance’den üst düzey yetkililer de katılacak.

Toplantıyla ilgili olarak yapılan resmi açıklamada “Binance sizi bir fincan kahve içmeye ve sohbet etmeye davet ediyor! Binance üst yetkilileri ve Türk Binance Angeller ile tanışın, Binance’ın faaliyetleri ve tüm Binance ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin, Kripto para ve Blockchain konusundaki görüşlerinizi paylaşın, hediye ve ödüllerden yararlanın.” ifadelerine yer verildi.

Fatih’te yer alan Anemas Cafe’de gerçekleştirilecek olan etkinlik ücretsiz olacak. Katılım ise 200 kişi ile sınırlı. Katılım için başvuru ya da herhangi bir form doldurma ihtiyacı bulunmuyor.

Binance, 2018 yılında Türkiye’ye ve Türk kullanıcılara yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Platform, yıl içinde Binance’in Türkçe sürümünü yayına almış ve Türk kullanıcılar için resmi bir Binance Telegram kanalı oluşturmuştu. Şu anda 12 dil seçeneği bulunan Binance’de Türkçe de bu dil seçenekleri arasında yer alıyor.

Alexa’dan elde edilen verilere göre Amerikan, Japon ve Hintlilerin ardından Binance’i en çok tercih eden dördüncü ulus Türkler. Binance’in internet trafiğinin yüzde 4.5’ini Türkiye’deki kullanıcılar oluşturuyor.

Binance, şu sıralarda yaklaşık 900 milyon dolarlık hacmi ile dünyanın en büyük borsası konumunda.

→ 6 ANALİST 6 YORUM: BITCOIN 5 YIL İÇİNDE 96,000 DOLAR OLABİLİR Mİ?

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl