Binance, Songbird (SGB) airdrop dağıtımını tamamladığını açıkladı

Geçtiğimiz sene Aralık ayında ekran görüntüleri alınan ve Flare (FLR) airdrop'una hak kazanan XRP yatırımcıları, ikinci kez hak kazandıkları Songbird (SGB) dağıtımlarını da aldılar. Binance borsası yaptığı açıklamayla XRP yatırımcılarına verilen Songbird (SGB) airdrop'unun tamamlandığını açıkladı.

Binance, XRP sahibi olan kullanıcılarına Songbird (SGB) airdrop’unu tamamladığını açıkladı. Kullanıcılar, SGB alımlarını dağıtım merkezi bölümünden onaylayabilecekler. Borsa ayrıca SGB token çekim işlemlerinin başladığını ancak yatırma işlemi yapılmaması gerektiğini de duyurdu.

Binance, SGB dağıtımına hak kazananların, mutlaka bazı şartları sağlaması gerektiğini de belirtti ve şu maddeleri sıraladı:

  • Ekran görüntüleri 12 Aralık 2020’de saat 00:00’da (UTC) (TSİ 03:00) XRP Ledger endeks numarasından alınmıştır.
  • SGB airdrop’una hak kazanmak için Binance hesaplarında tutulması gerkeen en az XRP sayısı 10’dur. (İşlem emrinde olanlar da dahil)
  • Kaldıraçlı işlemlerden ya da kripto borç verme platformlarından alınıp, spot hesaplara transfer edilen XRP’lerin, airdrop için geçerlilikleri yoktur.
  • Lütfen “Fonlar” sayfasında SGB token’larınızı görüntülemek için “Küçük Bakiyeleri Gizle”yi seçmediğinizden emin olun.
  • SGB token çekim işlemleri başlamıştır. Ancak yatırma işlemleri desteklenmemektedir. Lütfen, hesabınıza SGB token yatırmayın ve fonlarınızı kaybetme riskine girmeyin.

Gate.io ve Bitstamp gibi borsalarda listelenen Songbird, haberin yazıldığı dakikalarda ise yaklaşık 0.20 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl